İçeriğe Yönlendir

Turtle Wax

Hasan Varnalı

Recommended Posts

Hasan Varnalı

bu markanın hızlı cilasını almayı düşünüyorum ama daha önce ne cila sürdüm bi araca nede gördüm nasıl yapılacagını okudum az çok buradan ama tavsiye edilecek bir sünger ve cilalı oto şampuanına da ihtiyacım var ve bu marka hızlı cila nasıldır sizce alınıp nasıl kullanabilirim birde yada başka tavise edebileceginiz marka varmı yardımcı olurmusunuz?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Turtle iyi markadır, hızlı cilada Sonax kullanıyorum, ıslak otoya 2 fıs, sonra camsil bezi ile kabasını alıyorum, sonra da mikrofiber bez ile parlatma. Hiç cila yapılmadı ise 3-4 sefer kullanın, ancak kendine gelir.

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı
Turtle iyi markadır, hızlı cilada Sonax kullanıyorum, ıslak otoya 2 fıs, sonra camsil bezi ile kabasını alıyorum, sonra da mikrofiber bez ile parlatma. Hiç cila yapılmadı ise 3-4 sefer kullanın, ancak kendine gelir.

çağlar abi sonax kalmamış o yüzden bunu buldum internetten turtleyide senin bahsettiğin gibimi kullanayım?

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

yanlız abi araçta çok çizik yok ve ben parlamasını istiyorum buda aynı şeyi yaparmı?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Teneke kutudaki sonax aşındırcı biraz. Ben 5 yıldır cila yüzü görmeyen araca kullandım. güzel olmuştu. Ama üstüne wax lazım. yoksa parlaklık uzun sürmüyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Galbia bundan da almıştım :rolleyes: sonaxın ürünleri güzel. ben pek yıkamdım arabayı bunlarla. Amaç parlaklıksa en güzeli sonax hızlı cila. iki yıkamada bir yapınca çok güzel parlıyor araç.

Önce bir iki mesaj üstteki teneke kutu sonax ile aracı güzel parlatın. sonra her yıkamada waxlı şampuanla yıkayın. arada da sonax hızlı cila uyguladınımız mı araç showroom modunda dolanır. hele koy araçlar çok güzel oluyor.

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı
Galbia bundan da almıştım :rolleyes: sonaxın ürünleri güzel. ben pek yıkamdım arabayı bunlarla. Amaç parlaklıksa en güzeli sonax hızlı cila. iki yıkamada bir yapınca çok güzel parlıyor araç.

Önce bir iki mesaj üstteki teneke kutu sonax ile aracı güzel parlatın. sonra her yıkamada waxlı şampuanla yıkayın. arada da sonax hızlı cila uyguladınımız mı araç showroom modunda dolanır. hele koy araçlar çok güzel oluyor.

anladım abi o zaman bunuda alayım ben :flowers: wax lı şampuan ne abi çok acayip soru olabilir ama hiç bilmiyorum :Darac metalik gri bu arada :lol:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Attığın ürün wash&wax diyor yani waxlı şampuan. wax cila demek ama başka bir wax muhabbeti daha vardı bal mumu gibi koruyucu cila mı diyorlar ne :rolleyes:

Hızlı ve kolay sonuç en güzeli sonax hızlı cila. Ben bir sürü ürün aldım en çok hoşuma o gitti.

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

birde birşey daha sorucam çok sordum ama artık idare edin :Dhızlı cila turtle marka cilalı oto sampuanı sonax mı daha iyi etki alırım yoksa ikiside aynı markamı olursa daha iyi sonuç alırım yoksa etkilemezmi ?

Attığın ürün wash&wax diyor yani waxlı şampuan. wax cila demek ama başka bir wax muhabbeti daha vardı bal mumu gibi koruyucu cila mı diyorlar ne :rolleyes:

Hızlı ve kolay sonuç en güzeli sonax hızlı cila. Ben bir sürü ürün aldım en çok hoşuma o gitti.

sonax kalmamıs hepsiburdada bizim burdada sonax yok o yüzden turtle sipareş verdim iyi değilmi ki?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

aynı markanın ürünleri daha yi sonuç verebilir. Kendi ürünlerini mi sattırma çabası bilemem ama genelde kullanma talimatında cila alıyorsan aynı markanın şampuanıyla yıkamanı önerir :rolleyes: pazarlama taktiği olması daha olası :flowers:

Turtle da iyidir bana pahalı geliyor diye almamıştım :lol: sonaxta indirim vardı. 9 liraya hızlı cila almıştım geçn yaz bu hafta yine aldım 13 lira olmuş :)

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

büyük ihtimal o yüzdendir :Dfiyat artışıda bence herkes alıyor diye yapmışlardır:D

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
Turtle Wax'ı hiç kullanmadım bilmiyorum ama resimdeki sonax'ın çizik giderici cilasını kullandım ve çokta memnun kaldım,ayrıca bunun içinde kendi süngeride mevcut,cilayı özel bir sünger yerine pamuklada yapabilirsiniz...

sonax250mlcizikgiderici.jpg

Benim kullandığım cilada bu gayet güzel..

uygulanmış halide aşağıda,

Sonax

Yorum bağlantısı
Burak Ağcayazı
(düzenlendi)

elle uygulama için türk malı ÇBS marka cilayı tavsiye ederim yalnız teflonlusunu almanız gerekir silikonlu olanı uygulamak biraz zahmetli . turtlewax ta kullandım ama çok fazla tozu kalıyor ve elle uygulaması biraz zor ÇBS ye göre .

makina ile yapılacaksa bu tür cilalar makina için pek ideal değil onlar için menzerna , meguiars gibi profesyonel markalar daha uygun ve sonuçları mükemmel

http://www.hepsiburada.com/Liste/cbs-autol...ategoryId=26001

tarihinde Burak A?cayaz? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...