İçeriğe Yönlendir

Goldmaster Nav-352 Navigasyon Cihazı

Sami Aktaş

Recommended Posts

Sami Aktaş

Gerçi almadan önce sormak lazım ama neyse...Bugün Bonus kampanyasından aldım cihazı...Özeliklerinde Atlas V doğru mu acaba...Bir de Primo mu, 8 mi anlayamadım...

Cihaz hakkında bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Goldmasterlerin navigasyonları güzel, keşke olmuşken nav-503 olsaymış, hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Serkan Dalgıç

bende geçen hafta aynı kampanyadan nav-501 aldım.gerçekten çok iyi çıktı memnunum.özellikle artık araç kunlanırken rahatlıkla telefonla konuşabliyorum.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hayırlı olsun.Bonus2un %30 luk indirim kampanyası kod'u bende de var.Navigasyona ihtiyacım yok.Eğer başka bir isim faydalanabiliyorsa almak isteyen'e indirim kodu göndereyim.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Cihaz geldi...Ve İşlemcisi de Atlas V demek ki yeni versiyonları Atlas V miş...

Yorum bağlantısı
Bülent Bay

blutooth ses kalitesini deneme şansınız oldumu? Bu marka için bilmiyorum, ancak genelde alışveriş sitelerinde sesin yetersiz olduğundan bahsediliyor, bende kampanyadan navking maxi m550 almayı düşünüyorum, kararsız kaldım

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Oktay Servet

bende de bonus card var ama bu kampanyadan haberim olmadı ve birkaç gün içinde navigasyon cihazı almayı planlıyorum.

kampanya ile ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Yanlış hatırlamıyorsam Ocak mtv sini bonusla yatırınca kampanyaya katılabiliyordunuz...

Yorum bağlantısı
Oktay Servet
Yanlış hatırlamıyorsam Ocak mtv sini bonusla yatırınca kampanyaya katılabiliyordunuz...

çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...