İçeriğe Yönlendir

Trt Müzik Kumbarası

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Fark eden oldu mu bilmiyorum ama birkaç gündür dairede UYAP portaldan sonra açtığım ikinci Internet Explorer sekmesi :lol2:

Sanırım henüz deneme aşamalarında, daha da gelişeceğini umuyorum. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Tasarım çok eski galiba. Çok karışık, tıkış tıkış :lol2: .pl nedir? Playlist uzantısı mı? Real Player formatında mı şarkılar hep?

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Bence çok güzel. Sık kullanılanlarıma ekledim. Arama butonu da iyi çalışıyor.

Teşekkürler.

Fark eden oldu mu bilmiyorum ama birkaç gündür dairede UYAP portaldan sonra açtığım ikinci Internet Explorer sekmesi :)

Sanırım henüz deneme aşamalarında, daha da gelişeceğini umuyorum. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Dediğim gibi sanıyorum daha eklemeler devam ediyor. O yüzden çok bilinen bazı şarkılar/türküler bulunamıyor. İkinci bir ihtimal; şarkı/türkü isimlerini yanlış biliyoruz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)
Dediğim gibi sanıyorum daha eklemeler devam ediyor. O yüzden çok bilinen bazı şarkılar/türküler bulunamıyor. İkinci bir ihtimal; şarkı/türkü isimlerini yanlış biliyoruz.

İşte benimkiler o yüzden tıkış tıkış. :)

not: UYAP'ta arama yaptığınızda yavaş geliyorsa çok bekletiyorsa isimden değil vatandaşlık numarasından aratın. Buradaki adliyede herkese öğrettim.

tarihinde Mehmet G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
1- İşte benimkiler o yüzden tıkış tıkış. :)

2- not: UYAP'ta arama yaptığınızda yavaş geliyorsa çok bekletiyorsa isimden değil vatandaşlık numarasından aratın. Buradaki adliyede herkese öğrettim.

1- Yine de tasarımı güncellenmesi gerektiği kanaatindeyim. Siteden kendimi nasıl dışarı attığımı bilemedim :p;)

2- Tam anlayamadım.

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik

Teşekkürler, hemen sık kullanılanlara ekledim, ses kaliteside süper.

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Öğrendiğim iyi oldu teşekkürler, türkü sevdalısı birisi olarak hemen sık kullanılanlarda yerini aldı.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Şendur

Sagolun, ben de hemen sık kullanılanlara ekledim

Yorum bağlantısı
Tarık Cihangir

mükemmel bir siteymiş.. çok teşekkürler..

bu arada sitedeki türküleri firefox'un net video hunter eklentisi ile bilgisayara kaydedebilmek mümkün...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Tarık Bey. İşe yarayacak bir bilgi. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

DownloadHelper eklentisi de kaydediyor...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
DownloadHelper eklentisi de kaydediyor...

Tamam seninki de işe yarar bilgi abi. Küsme :p Ben Internet Download Manager'la kaydediyorum gömülü ses dosyalarını, video dosyalarını. Bu da çok işe yarıyor, youtube videolarını da tek tıkla indirebiliyorum.

Bu konu nasıl gözümden kaçmış anlamadım :) Sık kullanılanlara ekledim hemen,teşekkürler Zafer hocam...

Rica ederim. İyi dinlemeler.

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu
(düzenlendi)

Zafer abi teşekkürler. Güzel oldu, notaları aşağıdaki linkten alıyorum ama dinlemekte güzel olur.

http://www.trtnotaarsivi.com/

IDM full elimde var güzel program. :)

tarihinde G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
IDM full elimde var güzel program. :)

:p Grabber özelliği çok iş görür.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tamam seninki de işe yarar bilgi abi. Küsme :fiuw: Ben Internet Download Manager'la kaydediyorum gömülü ses dosyalarını, video dosyalarını. Bu da çok işe yarıyor, youtube videolarını da tek tıkla indirebiliyorum.

:mangal:

Benim kullandığım program, duyduğu gördüğü her şeyi kaydedebilir :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Fayrfoks eklentisi mi o da?

Evet

Duyup gördüğü şeyleri herkes kaydeder, duymadığı şeyleri de kaydedebiliyor mu? :D

Hayır.. :D

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu
Aynen,ya arama motoru bozuk ya da tüm bildiklerim "yalanmış meğer" :)

Acem kızı'nın başka bi adı yoktur herhalde,gerçi çok değişik isimler gördüm ama sanmam..

"Çırpınıp da şanovaya çıkınca" nam-ı diğer Acem Gızı. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...