İçeriğe Yönlendir

Windows Live Mesenger-mail Sorunu

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

msn de genelde meşgul modunda oluyorum. ama neyse 1 haftadır msn üzerinden ne zaman maillere baksam durumum kendiliğniden değşiyor. sanırım mail adresine eklenti yapmışlar. çünkü artık hotmaildende msn gibi segmeler çıkıyor. bu konuda bilgisi olan var mı? msn msn mail kutumu mail kutusu gibi önceden nasıl kullanıyorsam o şekilde nasıl kullanabilirim. sinirim bozuluyor. Demin taaa 5 sene önceki nickim msnde belirdi :)

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan

Evet Msn e bende bu aralar gıcık olmaya başladım. Hotmailinize girdiğiniz anda webmessengerdan size otomatik oturum açtırıyor. Aynı gmailin gtalkı gibi yapmışlar. Kurtulmanın yolu, hotmailden oturum açtıktan sonra sağ üstteki isminize tıklayıp altta açılan pencereden "sign out of messengeri" seçin , offline olcaksınız. Daha sonra oturum açsanızda online olmayacak. Webmessengerdan oturum açmak istediğinizde aynı yerden tekrar aktif edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Çok sağol abi aynen dediğin gibi yaptım :lol:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bende sevemedim son msn yeniliklerini.Kişi eklemede bile enğelli oluyor.Hotmail bu şekilde kendinden msn açıyor.Neyse ki ayarlarını koyuyorlar. :nazar:

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Lokman Ceritlioğlu

arkadaşlar bir sorunum var, yardımlar için peşin peşin teşekkürler. ;)

leptoba format attım, windows live maili kurdum, şimdi her açtığımda karşıma messencer çıkıyor, ayarları nerede bunun birtürlü bulamadım. bilgisayarda messencer diye arattım ne kadar varsa hepsini sildim hala çıkıyor.

Not: proğram ekle kaldırdan windows temel parçaları içindende kaldırdım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

arkadaşlar bir sorunum var, yardımlar için peşin peşin teşekkürler. ;)

leptoba format attım, windows live maili kurdum, şimdi her açtığımda karşıma messencer çıkıyor, ayarları nerede bunun birtürlü bulamadım. bilgisayarda messencer diye arattım ne kadar varsa hepsini sildim hala çıkıyor.

Not: proğram ekle kaldırdan windows temel parçaları içindende kaldırdım.

teamviewer alayım? versiyon 7 olsun lütfen.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

tamam abim, 1 dk.

Sani bendekinin sürümü  6 

7 indiriyorum hemen. ;)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

tamam abim, 1 dk.

Sani bendekinin sürümü  6 

7 indiriyorum hemen. ;)

ok'dir. öm bekliyorum ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...