İçeriğe Yönlendir

Ford Ferrari'nin üstünde :)

Yiğitcan Coşar

Recommended Posts

Ayhan Şentürk

2 tane ferrariyi yan yana koysunlar o ford önden üzerlerine çıkar. Zaten ferrarinin aerodinamik iyi, ford çıkmakta zorlanmaz :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Pazar günü şehir içinde trafik sıkışıktı. Önümdeki kocaman tekerlekli jeep dayanamayıp kaldırıma çıkıp hafif araziden devam etmeye başladı :) Bizde baktık kaldık..

tarihinde Ayhan ?ent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
Bende onu çok yapardım hadi bakıyim koca ayak kaldırım seni bekler der giderdim, Park sorunumda yoktu vallaha.

O arabanın zevkide ayrı.

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Kuzu kurdun yol FORDUN'dur. :crazy:

Önümüze çıkanı ezer geçeriz. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Önümüze çıkanı ezer geçeriz. :crazy:

Heheh, korkun bizden, uyduruk markalara benzemeyiz, bulaşmayın sataşmayın, ezeriz... :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
Bende onu çok yapardım hadi bakıyim koca ayak kaldırım seni bekler der giderdim, Park sorunumda yoktu vallaha.

2 Kez kaldırıma park yapmaktan ceza yiyordum son anda yırtmıştım :)

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Ford kamyonet ferrarinin üstüne çıkmasaymış hasar daha fazla olur gibi gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Önümüze çıkanı ezer geçeriz. :crazy:

Ya dimi ? O kamyonetin sahibi, yüksek ihtimal tesisatçı-muslukçu Jo, ebesinin fizanına da kaçsa o Ferrari'nin sigortası çatır çatır alır 350.000 usd'yi Fordçudan :crazy:

Bence burda eğleneceğinize amerikalı Forddaşınız için üzülün. Sülalesi gelse ödeyemez o Ferrari'yi.

Bu saatten sonra evsiz barksız hayat sürer, olmadı kamyonetinde yatar hırbo yanki. Çarptığı alet bir sanat eseri.

Heheh, korkun bizden, uyduruk markalara benzemeyiz, bulaşmayın sataşmayın, ezeriz... :)

Dimi ? korkalım senden :p

Zaten senin araba F150 sıkletinde :fiuw: Traktörcü seni :p

Gel ez be, gel İstanbul'a ez bakalım :good1: Tabi yetişebilirsen.

Bu kamyonetler çok hoşuma gidiyordu, şimdi daha da bir sevdim. Aklıma çok güzel sloganlar geldi bunu görünce ama...

Tam anarşik adam arabası, tam senlik :blink:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Nereden biliyorsunuz Sayın Elöver, belki Fordun da kaskosu vardır...Belki trafik polisi asli kusurlu olarak Ferrari sürücüsünü belirleyecek...Fındık kadar arabanla ayak altında dolaşıyorsun diye..;):rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Nereden biliyorsunuz Sayın Elöver, belki Fordun da kaskosu vardır...Belki trafik polisi asli kusurlu olarak Ferrari sürücüsünü belirleyecek...Fındık kadar arabanla ayak altında dolaşıyorsun diye..;):D

Deneyim Herr Toker... Deneyim :rolleyes: Olay şu, Ferrarili asilzade, abanmış gelmiş, ama durmuş bir şekilde. Fakat muslukçu-tesisatçı ayı Jo dardan almış dönerken, çatur çutur binmiş Ferrarinin kaputa. Görür o gününü. MonaLisa tablosunun tualini yırtmak gibi bişey bu yaptığı. Sanat düşmanı Jo.

Fordun kaskosu olsa ne yazar ? İhtiyari mali mesuliyet taş çatlasın 2o.ooo - 3o.ooo usd'dir.

Yani Trafik sigoratsı varsa usa'da trafik + kasko'nun İhtiyari mali mesuliyet toplamı kadar öder.

Geri kalan tutar ki muhtemelen en az 3oo.ooo usd kapak olur Fordçu'ya. Hapis yolları taştan, sen yaktın beni ford diye ağıt yakar muslukçu Joe.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Kaput iyi bir ustaya düzelttirilir..Mesela Chip Foose olabilir...Çamurluklar plastik olduğu için değişmeli..Farlar değişir, tamponu mini onarımdan Auto King halleder...Önemli olan yürüyeninde problem olmasın, gerisi sorun değil sanat eseri için...Ufak tefek dokunuşlar diyelim, hasarlı fotoları saklanır, ilerde Florida açık oto pazarında müstakbel alıcıya olay izah edilir..Bu kadar basit Sayın Elöver, Ford düşmanı...;)

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur
Ya dimi ? O kamyonetin sahibi, yüksek ihtimal tesisatçı-muslukçu Jo, ebesinin fizanına da kaçsa o Ferrari'nin sigortası çatır çatır alır 350.000 usd'yi Fordçudan ;)

Bence burda eğleneceğinize amerikalı Forddaşınız için üzülün. Sülalesi gelse ödeyemez o Ferrari'yi.

Bu saatten sonra evsiz barksız hayat sürer, olmadı kamyonetinde yatar hırbo yanki. Çarptığı alet bir sanat eseri.

Vay muslukcu yani petrol kuyusu olan muslukçu kastettiniz :D

Serkan abi'nin dediği gibi öylebi araça binilyorsa kasko vardır kesinlikle :) takır takır ödemesinide bilir :rolleyes:

sende o ferrari'yi bulunmaz bi eser yaptın be Ali Elöver :D

yine söylüyorum karşımıza çıkanı ezer geçeriz.bu böyledir ve böyle biline :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Kaput iyi bir ustaya düzelttirilir..Mesela Chip Foose olabilir...Çamurluklar plastik olduğu için değişmeli..Farlar değişir, tamponu mini onarımdan Auto King halleder...Önemli olan yürüyeninde problem olmasın, gerisi sorun değil sanat eseri için...Ufak tefek dokunuşlar diyelim, hasarlı fotoları saklanır, ilerde Florida açık oto pazarında müstakbel alıcıya olay izah edilir..Bu kadar basit Sayın Elöver, Ford düşmanı...;)

Valla doğru dedin Herr Toker, zaten o zengin amerikalı asil adamda emin ol pertten dönme önü komple boyalı, kamyonet binmiş arabayı tamir ettirir biner, 320 km hıza çıkar.

Artık o araba hoşaf, ön yürüyen aksam o kamyonetin tırmanma şiddeti ile yamuk yumuk olmuştur. Ayarda tutmaz artık. Dediklerin 2011 model tırt bir Focus olsa 90 bg lik :D geçerli olabilir ama 300 km hızın üstüne çıkacak bir Ferraride tamir edilmiş yürüyen, tamirli ön takım ne derece makbul acaba :rolleyes: Ben binmezdim. Kimse 300 km de kopan z rot veya rotil istemez.

Evet Autoking harbi yapar bu arabayı, ama yapar yani :D Bi daha bi moka benzemez.

Ford düşmanı değilim, hatta temiz otomatik Focus 2 Ghia arıyorum, 2006-2008 model düşük km tercihen 5.ooo-3o.ooo km arası. Alacam da kısmet temizi yok bu ara.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)
Ford düşmanı değilim, hatta temiz otomatik Focus 2 Ghia arıyorum, 2006-2008 model düşük km tercihen 5.ooo-3o.ooo km arası. Alacam da kısmet temizi yok bu ara.

Sakınnn :rolleyes: Sonra avea'lı olmayanlara çok yükleniyorlar gibi olmasın ;)

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Vay muslukcu yani petrol kuyusu olan muslukçu kastettiniz :)

Serkan abi'nin dediği gibi öylebi araça binilyorsa kasko vardır kesinlikle :) takır takır ödemesinide bilir :D

sende o ferrari'yi bulunmaz bi eser yaptın be Ali Elöver :D

yine söylüyorum karşımıza çıkanı ezer geçeriz.bu böyledir ve böyle biline :)

Yoo, o araba usa'da bi para değilki, küçük işletmeci muslukçu, mok temizleyen Jo bile alır kolaylıkla.

28.ooo usd'den başlıyor. Bizim burda tonla muslukçuda VW Transporter var, aynı para Tr'de Transporter ile usa da o kamyonet.

Buyrun fiyat, hadi kaza yapan full olsun, 35.000 usd, TR'de VW caravalle parası bile değil :)

Ferrai tabiki bulunmaz bir eser. Kaç tane Ferrari var Adanada, 458 Italia mesela :)

Gelin yetişin de beni ezin :D

Sakınnn :rolleyes: Sonra avea'lı olmayanlara çok yükleniyorlar gibi olmasın ;)

Yok valla lazım, hatta aylar oldu açtım Aranıyor'a konu. Hiç teklif gelmedi.

En az sattığım Focus kadar temiz olmalı. Focus 2 Ghia olursa makbulüm.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Üstüne bir Kamyonet bastı diye pert olan arabayı almakla zaten asilzade hata yapmış...Ne arabaymış bu Ferrari, tık dese pert...İyi valla, ver 350 bin doleros, ilk kazada elveda....Hem onun motor arkada bir şey olmaz...Airbag lerde açılmamış...Galerici hasarlı 275k doleros verir buna toplatır...Elini öpene 300k e verir....

Tam arabasını arıyorsun sende...5-30k aralığında FII otomatik.... ;) O tip satıcı bir elin parmaklarını geçmez...Bulsanda senin gibi sıfır araca yakın para ister..Sende artık topluma karış bırak bu az kullanılmış, düşük km. işlerini.... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yine mi sen, komiksin komik hala o zayıf fiat la geçerim diyorsun, araban fiat git dereye at, Ford Festiva bile sana çarpsa daha çok hasar alırsın, o yüzden kendi sikletine laf at, yada git bir Ford al bizim sınıfa yüksel, hazır focus ta arıyormuşsun isabet olur hem. Alakalı alakasız şu ezik aracını övmeyi ne zaman bırakacaksın çok merak ediyorum. Yine tekrar ediyim hızlısın tamam, ama çarparsan ne koca nokta kalır ne ncap, güvenme şu uyduruk fiat' a, arkadaş tavsiyesi bu, sonra demedi deme.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ali'nin kullanıcı adının "Ali Fiatöver" olarak değiştirlmesi teklif edildi arkadaşlar.. Siz ne diyorsunuz... ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ali'nin kullanıcı adının "Ali Fiatöver" olarak değiştirlmesi teklif edildi arkadaşlar.. Siz ne diyorsunuz... ?

Kabul edilmiştir, yürürlülüğe girmiştir :)

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

şiddetle evet diyorum.geç bile kalındı aslında :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...