İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Cihazı

Emir Günden

Recommended Posts

Emir Günden

arkadaslar bu cihazı dusunuyorum da sizce nasıl kullanan var bilen var mı yorumlarınızı iletirseniz sevinirim linki ekleyemedim adını yazıyorum hepsiburada.com da Navitech, QX-F402, 4.3", Yeni Nesil Navigasyon Cihazı

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

bu fiyata mükkemel bence sadece İgo amigo olmasını beğenmedim. onun dışında güzel. ömürboyu güncelleme seçeneğini bazı arkadaşlar yalan olduğunu yada buna benzer şeyler olduğunu söylüyorlar bunu ararştırın almadan önce.

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emir Günden
(düzenlendi)

Navitech, QX-B432 Primo, 4.3", Yeni Nesil Navigasyon Cihazı lokman abi karar verdim bunu aldım hepsiburadadan bakalım nasıl cıkacak bilmiyorum.

tarihinde Emir G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

şimden hayırlı olsun. ömürboyu ücretsiz güncelleme başarsoft tarafındanda onaylanmış galiba. yalan değilmiş yani :s en az 5-6 sene kullanırsın :)

Yorum bağlantısı
Emir Günden

[evet abi aynen oyle bende oyle duydum saoasın tsk ederim :nazar:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Lokman Ceritlioğlu

Bülent bey televizyon almıyoruz ;) ayrıca çok okunan bir dergi (chip) bu konuya neden açıklık getirmemiş anlamadım.

fiyatına göre alınacak bir cihaz yinede. değiştirecek olursam bunu alırım.

kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Çok şık göründüğünü itiraf etmeliyim :bravo:

Bendeki lcd televizyon görünümlüyü sana göndereyim bana bunun beyazından alırmısın ? :police:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bendeki lcd televizyon görünümlüyü sana göndereyim bana bunun beyazından alırmısın ? :)

Hayır.. Seninki hızlı gösteriyor :D

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

piranhanın hiç bir ürününü almam !.

piranha noname ürünleri toplar üstüne kendi markasını yapıştırır ve türk tüketicisine sunar.

bir arkadaşım hepsiburada sitesinden sitenin açıklamalarına inanarak piranha HD kamera aldı ,kamera kendi ekranında HD görüntü gösteriyor :good1: fakat ,cihazı monitör,televizyona bağlayınca en kötü kameradan daha kötü bir görüntü olduğuna şahit oluyor ,servise telefon açıyor ,kaçamak cevaplar alınca ,cihazı hepsiburada'ya geri gönderiyor ,ücretini geri alıyor.

bende bir yıl önce piranha raptor navigasyon cihazı almıştım,cihaz tamamen asılsız ilanla tüketiciye satılıyor ,1700 ma li-po batarya ile satılıyor ,malum elektronik merakım yüzünden cihazı söktüm içindeki batarya 1000 ma çıktı ,4 saat navigasyon süresi 1/2 saat bitiyordu ,en önemli nokta ,navigasyon cihazı ancak ovada ,yaylada ,etrafta dağ tepe bina olmayan yerde 30 dakikada uyduya bağlanıyordu,servise gönderdim ,cihaz normal navigasyon cihazları uyduya 20 dakikada bağlanır diye cevap verip beni salak durumuna sokuyor

işyerimde komşumun küçük oğlunun aldığı yeni cep telefonun sık sık açılıp kapanması sorununu çözemediler ,sonunda çöpe atıldı..

çinde satılan üç otuz kuruşluk noname cihazları tüketiciye satıyorlar..

sanayi bakanlığının yurt dışından ithal edilen ürünleri sıkı denetlemesi lazım ,ortalık çöp dolu..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Uğur bey ben çift hatlı telefonunu senelerce sorunsuz kullandım, şu andada piranha voyger navigasyon cihazı kullanıyorum bundada bir sorun yaşamadım, navigasyon cihazını da ilk alanlardanım diyebilirim. servisle bir kere işim oldu ondada hiç sorun yaşamadım cihazımı sıfırıyla 90 tl karşılığında hemde üst modeliyle değiştirdiler :rolleyes: cihazıda ben kendim bozmuştum :nazar: bütün aksilikler hep sizi bulmuş. bencede siz almayın. denetleme konusuna kesinlikle katılıyorum. doğu banka gidin ne markalar var :nazar:

kaliteli marka diye aldığımız ürünlerde bile dünya kadar sorun yaşanıyor.

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy
Uğur bey ben çift hatlı telefonunu senelerce sorunsuz kullandım, şu andada piranha voyger navigasyon cihazı kullanıyorum bundada bir sorun yaşamadım, navigasyon cihazını da ilk alanlardanım diyebilirim. servisle bir kere işim oldu ondada hiç sorun yaşamadım cihazımı sıfırıyla 90 tl karşılığında hemde üst modeliyle değiştirdiler :D cihazıda ben kendim bozmuştum :rolleyes: bütün aksilikler hep sizi bulmuş. bencede siz almayın. denetleme konusuna kesinlikle katılıyorum. doğu banka gidin ne markalar var :D

kaliteli marka diye aldığımız ürünlerde bile dünya kadar sorun yaşanıyor.

çift hatlı telefonunuzun sars değerini biliyormuydunuz ,tüm dünyada çin malı bu cihazların yaydığı yüksek radyasyon nedeniyle toplatılıyor

:) voyager ve escalade , pirhannanın çinden nome aldığı ürünlerden sorunsuzlarıydı ,hep aynı firmadan alındığını sanmıyorum .

escalade kullandım biliyorum.

escalade , vayeger o dönem ürünler :"LONGHORN marka cihaz kullanırken , raptor ve dönemi : MAXZOOM marka cihaz kullanırdı.

şimdiki dönemi bilmiyorum :)

90 tl ile üst model ile değiştirmişlersede bunu lutuf sanmayın ,çinde bu ürünler toplu alımlarda 45 - 50 dolar arasıdır.

kaliteli X marka diye aldığım ürün zaten uyduya 30 dakikada bağlanmaz ,bağlanmazsada servis yetkilisi bu normaldir en az 20 dakikada bağlanır demez.

araştırma yapmadan tamamen dış görünüşe aldanıp satın alırsam böyle olur ,haklısınız ben almıyayım :good1: alanada mani olmıyayım

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

sar değerini bundan 4-5 sene önce kaç kişi biliyordu, ben bilmiyordum söyleyende olmadı haklısınız.

2. yazdığınızda şanslı kişilerdenmişim.

3. yazdığınız konuya gelince o zaman 399 tl ye ladığım cihazın içini açıyorum dağıtıyorum cihaz çalışmaz hale geliyor, servis yenisini veriyor hemde üst model harita güncellemeli, (öncekinde harita güncelleme yoktu) 90 tl karşılığında ben bunu lütuf sayarım :shok: aynı emsalleri 1.5- 2 katı fiyatla satılırken :good1:

4. uydu bağlantısını anlamadım neden 20-30 dk. en fazla 1-1.5 dk.

sizin mesleğinizde elektronik yazıyor eğer siz bu hataya düştüyseniz vay bizim halimize.

hayırlı geceler.

Yorum bağlantısı
H.Yusuf Kantarcılar

bende piranha leon kullanıyorum. sorunsuz. bozmama rağmen adamlar kullanıcı hatası diyebilirlerdi ama yaptılar gönderdiler, etraf çin malları ile yığılı, no name mo name, ne farkeder, bunlar neticede kul yapımı elbet bozulacak, önemli olan ithalatçı firma malının arkasında durup, müşterinin memnuniyetini sağlıyor mu? ben buna bakarım ki onda da problem yok.

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy
sar değerini bundan 4-5 sene önce kaç kişi biliyordu, ben bilmiyordum söyleyende olmadı haklısınız.

2. yazdığınızda şanslı kişilerdenmişim.

3. yazdığınız konuya gelince o zaman 399 tl ye ladığım cihazın içini açıyorum dağıtıyorum cihaz çalışmaz hale geliyor, servis yenisini veriyor hemde üst model harita güncellemeli, (öncekinde harita güncelleme yoktu) 90 tl karşılığında ben bunu lütuf sayarım ;) aynı emsalleri 1.5- 2 katı fiyatla satılırken ;)

4. uydu bağlantısını anlamadım neden 20-30 dk. en fazla 1-1.5 dk.

sizin mesleğinizde elektronik yazıyor eğer siz bu hataya düştüyseniz vay bizim halimize.

hayırlı geceler.

Lokman bey insanoğlu şaşar beşer oğludur ,gaflet ve dalalet uykusunda olabilir :)

bir önceki navigasyon cihazım escaladeydi ,sorunsuz problemsiz neşe içinde yolumu bulurken akrabanın birine kaptırdık :)

raptor'u aynı düz mantıkla incelemeden satın aldım.

keşke cihazı benim gibi beşer oğlu birine satmasaydım ( çocuk ne durumda bilmiyorum )

uyduya 30 dakikada bağlanabildiğini sanan bir arkadaş :) sanıyorum gerçekleri öğrenince önce piranhaya sonra bana sayacak :blink:

Yorum bağlantısı
Murat Onat
çift hatlı telefonunuzun sars değerini biliyormuydunuz ,tüm dünyada çin malı bu cihazların yaydığı yüksek radyasyon nedeniyle toplatılıyor

:blink: voyager ve escalade , pirhannanın çinden nome aldığı ürünlerden sorunsuzlarıydı ,hep aynı firmadan alındığını sanmıyorum .

escalade kullandım biliyorum.

escalade , vayeger o dönem ürünler :"LONGHORN marka cihaz kullanırken , raptor ve dönemi : MAXZOOM marka cihaz kullanırdı.

şimdiki dönemi bilmiyorum :)

90 tl ile üst model ile değiştirmişlersede bunu lutuf sanmayın ,çinde bu ürünler toplu alımlarda 45 - 50 dolar arasıdır.

kaliteli X marka diye aldığım ürün zaten uyduya 30 dakikada bağlanmaz ,bağlanmazsada servis yetkilisi bu normaldir en az 20 dakikada bağlanır demez.

araştırma yapmadan tamamen dış görünüşe aldanıp satın alırsam böyle olur ,haklısınız ben almıyayım ;) alanada mani olmıyayım

Bu çihazların tümü uzakdoğudan geliyor zaten.Burada kendi çihazını üreten firma olduğuna ihtimal vermiyorum.Bir firma cihazı alırken kendi istediği özellikleri seçer ve bir dizi testlerden geçirip alır diğeri bunları yapmaz.Testleri yapan firma zaten Teknik destek konusunda da tüketiciyi mağdur etmez.Buna dikkat etmek lazım.

Adamlar sattıkları cihazı test etmeden alıp satarlarsa sorun esnasında tüketiciye nasıl cevap versiler ki.Onları da anlamak lazım. ;) Ben bir cihaz aldım ve ondan da memnun kaldım.Fakat pek çok navigasyon çihazı gördüm ve test ettim.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Valla ne alacağınız sizi alakadar eder,HD yazan link veren sizsiniz ben değilimki :unknw: DO
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bülent bey, ram'ler seneler önce DDR2'lere hatta 3'lere geçti?

PDA'larda kullanılmıyor mu bu teknolojiler?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...