İçeriğe Yönlendir

Sanctum

Erhan Doruk

Recommended Posts

Erhan Doruk

Su altı mağarasında kazı çalışmaları yürüten bir ekibin, dünyanın en karmaşık tünel sistemlerinde yaşadıkları trajedi ve tehlikeleri konu alan filmin yapımcısı Avatar ve Titanic filmlerinin yönetmeni James Cameron olmasına rağmen gitmek gibi bir hata yaptım.

3 Boyut sahneleri tatmin ediciydi . Kasılmak ve sinema salonunda sıkışıp kalmışlık hissini yaşamak istiyorsanız gidebilirsiniz. :nazar:

fragman:

http://www.izlesene.com/video/sanctum-fragman/2765677

Sanctum-kutsal-yer.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vesile ile 3D izlemek için sarı gözlük tekniği için şimdiden sakıncalı yorumlar geliyor :nazar:

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Film demişken, daha yeni "İhtiyarlara Yer Yok" filmini izledim ,çok hoşuma gitti. Filmdeki piskopatı oynayan Bardem inanılmazdı. :nazar:

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Su altı mağarasında kazı çalışmaları yürüten bir ekibin, dünyanın en karmaşık tünel sistemlerinde yaşadıkları trajedi ve tehlikeleri konu alan filmin yapımcısı Avatar ve Titanic filmlerinin yönetmeni James Cameron olmasına rağmen gitmek gibi bir hata yaptım.

3 Boyut sahneleri tatmin ediciydi . Kasılmak ve sinema salonunda sıkışıp kalmışlık hissini yaşamak istiyorsanız gidebilirsiniz. :p

fragman:

http://www.izlesene.com/video/sanctum-fragman/2765677

Sanctum-kutsal-yer.jpg

filmi dün akşam izledim 3D olarak daraldım patladım bu kadar sıkıcı bir film olamaz hiç kimseye tavsiye etmiyorum çok kötü...

Yorum bağlantısı
Sıtkı Levend

izledikçe nefessiz kalıcakmışsınız gibi bir his uyandırıyor insanda çok fenaydı :good1:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Tam bana göre bir film.En kısa zamanda izlerim.Ancak eşim hayatta izlemez böyle filmleri.Nefesim daralıyor diyor :good1:

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Film demişken, daha yeni "İhtiyarlara Yer Yok" filmini izledim ,çok hoşuma gitti. Filmdeki piskopatı oynayan Bardem inanılmazdı. :good1:

O filmde sonuç ne oldu?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...