İçeriğe Yönlendir

Ipod Touch Vs Iphone 3

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

bu iki cihazında son versiyonları ne ve aralarındaki fark nedir? cahilim :D sanki bana ipod touch telefon edemeyen iphone gibi geliyor da :) diğer uygulamar işletim sistemi felan fark ne?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
bu iki cihazında son versiyonları ne ve aralarındaki fark nedir? cahilim :D sanki bana ipod touch telefon edemeyen iphone gibi geliyor da :) diğer uygulamar işletim sistemi felan fark ne?

Gibi değil öyle...

Yalnız iphone 3'ler yeni ios4 üzeri işletim sistemlerini çalıştıramıyorlar. problemliler, bu sebeple illa iphone olacaksa, 4 olmalı...

bu arada apple azerbaycan'a özel yeni versiyon çıkartıyormuş, adı da: i-balam

:)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

:D

500 liraya sıfırını veriyorlar touchun. Telefonla çok işim yok. arada wifiden nete giren ve iphone oyunlarını felan oynatacak bir alet lazım desem yeri. iphınelara bakıyorum da fiyat fark çok fazla. Bu farkı neye veriyoruz tam çözemedim. siteisnde baktım 3gs ile arasında gps ve ivme bilmemnesi farkı da varmış. başka neler var?

bu touch için iphone 4ün telefon etmeyeni diyende yok değil nette. ama başka ne farklar var :) birde touchunda versiyonu var mı iphone 3 gibi?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Elma diyeyim de çıksınlar ortaya o zaman :D

Elllmaaaaaa

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

İphone ile her yerden internete girebilirsin(telefonun çekriği yerlerde) ipod ile wifi gerekli,diğer uygulamaları(gps ve telefon özelliği olanlar hariç)aynıdır diye biliyorum,ben de 3gs var 3g ile farkı 7,2mbs internet hızı(Türkiye de zor biraz)video çekimi ses ile kontrol gibi farkları var.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

touchda gps yok yani. 3gs de gps var ama telefon hattından.

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

ara sıra bende de böyle ilginç düşünceler oluşur, hiç kullanmayacağımı bildiğim halde almak isterim, 1-2 hafta geçtikten sonra unuturum, boşver sende unutursun :D teknolojiye harca harca yetişemezsin.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

wi-fi li bir şey arıyorum. 5800 ile başladım şu an bu touchlar ilgimi çekiyor. 500 liraya kadar nete giren arada otobüste felan canım sıkılınca oyun moyun oynayıp vakit öldüreceğim beleş wifi bulunca niyetleneceğim netten video fealn izleyeceğim bir ürün lazım. yani can sıkıntısını alan bir ürün. eskiden n-gage oyunları felan onlarla vakit geçirirdim. şimdiki telefonumla. ama ne zamanki bu beleş wi-fi ler çoğaldı onun eksikliğini hissetmeye başladım. iphone ile uygulma vs adına bu touch aynı ise telefon etmese de olur Elma.

Mustafa

İmkanın varsa iPhone 4 al.

Eğer İsviçre ve İngiltere'de tanıdığın varsa getirt.

iPod'un farkı sadece telefon olarak kullanılmaması.

İnternetten incele.

Detaylı bilgi için:

www.ingilizanahtari.com

abi 500 liraya felan olmaz heralde o iş :)

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
Gibi değil öyle...

Yalnız iphone 3'ler yeni ios4 üzeri işletim sistemlerini çalıştıramıyorlar. problemliler, bu sebeple illa iphone olacaksa, 4 olmalı...

3gs lere iphone4 ün işletim sistemi yüklenebiliyor diye biliyorum..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Bırak ısırılmış elmayı, n97 vereyim ben sana. :)

Ona teklifi yaptım :p daha fazlası :) Eski nokiacıyım ama sürgülü olması biraz sıkıntı.

birde jail break mı ne öyle bir mevzu varmış. ben olduki sıfır bir touch aldım. buna bir şey yüklemek için oyun moyun böyle bir işleme gerk var mı?

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Evet yüklenebiliyor bende ki versiyon 4,2.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Elma amblemli hangisi ise, geçen gün konuştum, karşımdakine sordum, mağarada mısın? Ses berbattı, bana mı denk geldi?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
bu iki cihazında son versiyonları ne ve aralarındaki fark nedir? cahilim :) sanki bana ipod touch telefon edemeyen iphone gibi geliyor da :s diğer uygulamar işletim sistemi felan fark ne?

Benden sana bir fikir, bir kere ip4 e o kadar para verme, aman aman bir alet değil, şimdi çıkan telefonlar zaten daha iyi, ille iphone deneyimi dersen, birtane ipod touch al, birde buna telefon özelliği kazandıran bir çeşit kılıf var, onu al, alsana çok ucuza iphone, bak bakalım beğenicekmisin, normal 3gs den hiçbir farkı olmuyor, tüm programlar çalışıyor. Bu ip lerin hepsi aynı, ip4 3gs in daha hızlı ve daha parlak ekranlısı o kadar.

Apple Peel 520

http://forum.donanimhaber.com/m_45374361/tm.htm

son versiyonuyla ipod touch 4g özelliğide kazanıyor

apple-peel-white-rm-eng.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa

İmkanın varsa iPhone 4 al.

Eğer İsviçre ve İngiltere'de tanıdığın varsa getirt.

iPod'un farkı sadece telefon olarak kullanılmaması.

İnternetten incele.

Detaylı bilgi için:

www.ingilizanahtari.com

Neden isviçre veya ingiltere?

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

İngiltere den gelenler unlock geliyor diye biliyorum,burada uğraşmanıza gerek kalmıyor pasaport kaydı yeterli ama fiyat Amerika ve Dubai den yüksek.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Htc al Mustafa. :D Bulabilirsen htc hero yoksa htc wildfire al. :) ucuzundan iphone diye dusun mutlu ol. O kadar para vermemis olursun. Tam detaylarini bilmemekle beraber telefon ozelligi lazim degilse Sony PSP de isini gorebilir. Oyun ve wifi mevcut sanirim, gps de yok galiba.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Htc al Mustafa. :D Bulabilirsen htc hero yoksa htc wildfire al. :) ucuzundan iphone diye dusun mutlu ol. O kadar para vermemis olursun. Tam detaylarini bilmemekle beraber telefon ozelligi lazim degilse Sony PSP de isini gorebilir. Oyun ve wifi mevcut sanirim, gps de yok galiba.

:rofl: psp de küçücük eklemeyle gps te kamerada var, flas desteğide mevcut, bazı eğlence cihazlarında hala flash yok, ihtiyaç duymazlarmış o yüzdenmiş :unknw: hele PSP 2 yi yazmıyorum bile.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Htc al Mustafa. :) Bulabilirsen htc hero yoksa htc wildfire al. :) ucuzundan iphone diye dusun mutlu ol. O kadar para vermemis olursun. Tam detaylarini bilmemekle beraber telefon ozelligi lazim degilse Sony PSP de isini gorebilir. Oyun ve wifi mevcut sanirim, gps de yok galiba.

Bunu bir arkadaş daha önerdi. Fiyat olarak yakınlar aslında :)

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
Gibi değil öyle...

:):):D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Gibi değil öyle...

Evet yüklenebiliyor bende ki versiyon 4,2.

3G'lere de yüklenebiliyor ancak çalıştıramıyorlar. Dediğiniz gibi sadece 3GS'ler çalıştırabiliyor işletim sistemini...

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

bende teknoloji yakından takip etmeyi seviyorum hem iphone 3 gs var hemde iphone 4 var , 3gs 4.2.1 sürümünü ücretsiz yüklettim iphone 4 tede 4.2.1 sürümü mevcut. ikiside özellik olarak aynı sayılır (birkaç özellik dışında) hatta 3gs daha hızlı ve kullanışlı geldi. ipod touch yerine 2.el temiz 3gs almanızı tavsiye ederim. araştırır iseniz bulabilirsiniz. ayrıca iphone 4 un bir olumsuz yanı aylık 1gb internet hakkımı aşırı kullanmama ragmen kendiliğinden bitirdi 3gs de daha fazla kullanmama ragmen ay sonunda yarısı kalıyordu hattımda.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

o kota yeme işi nasıl oluyor ki? kendinden nete mi giriyor.

Yorum bağlantısı
Arda Merve

mustafa htc al bende wildfire var buluşmada görüşebilirsek istediğin gibi kurcalayabilirsin :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...