İçeriğe Yönlendir

Nokia Need For Speed El Yapımı Oyun Simulatörü

Mustafa Bağseven

Recommended Posts

Naci Özkan

bende nokia n97 mini var.benimkinede olursa bende koli bantıyla filan yapıştır oynayayım... :D:);)

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Aman Mustafa dikkat et sen bu oyunu oynarken dışardan seni görmesinler,sen en iyisi bir çıkmacıdan direksiyon al bunu evde oyna.Murat hocam Mustafa seni geçer demedi deme :);):D

Yorum bağlantısı
Mustafa Bağseven

Ben bununla oynuyorum artık.Telefonun kendi koruma kabı oldugu için kabın üstüne yapıışıyor.Söküldügü zamanda direksiyonda ve telefonun kabında iz bırakmıyor.Az bir parça kullanmak yetiyor.

Bunun bi de tesa marka dış cephe için olanı var.Onla denemeyin ama.!O çok daha sağlam oldugu için zor çıkıyor.Hatta hiç çıkmayadabilir

ifty.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
99 yılında nf5 ti galiba o çıktığında microsoftun usb gaz fren pedalı olan direksiyonunu almıştım sırf bu oyun için.Tiitreşimliside vardı 30 dolar pahalıydı onu almadığıma biraz üzülmüştüm.O zaman pc bağlantısı olan 72 ekran flat tvimde yeniydi.yaz ayında ailemi tatile yollamıştım.hafta sonu soluksuz bu oyunu oynamıştım.Kendini kaptırınca istemsiz hareketler yoğunlaşıyor maalesef.Acayip bağımlısı olmuştum.Epeycede rekorum olmuştu.Şu anki favarim flatout evde ufak oğlumla arabaları parçalıyoruz. ;):):good1:

oktay bey; flatout un 2si çıktı.çok fazla farklılıklar yok ama araçlar ve pistler eklenmiş.bizde arkadaşlarla ağ kurup karşılıklı oynuyoruz zevkli oluyo :D

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Özer Işıkyıldız

Hocam pes oynamak için telefonu ayakkabına bağlıyor musun sorusunu sormak geldi içimden :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hocam pes oynamak için telefonu ayakkabına bağlıyor musun sorusunu sormak geldi içimden :)

:D Çok yaratıcı :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Akif Sarı

Direksiyon araba çalışmadan dönmüyor :)) arabayı çalıştırıp oynamak lazım. işin ucunda kariyer var :)) Ayrıca gaz ve frene de bir şeyler bulmak lazım :))))

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...