İçeriğe Yönlendir

2007 Fiestam

Anıl Güven

Recommended Posts

Anıl Güven
(düzenlendi)

Arkadaşlar forumda ilk konum ve ilk mesajım herkese mrblar bu yüzden... Eksik ve hatalar varsa umarım bu mesajımda göz yumarsınız... Daha 3 ay önce aldım arabamı... benim miniğe neler yapabilirim derken bu forumu buldum ve sık sık takılıyorum... bir bakın istedim... ve bikaç soru sormak istedim öncelikle kahramanmaraş civarında fiesta modifiye parçası bulmak çok zor... Yardım ederseniz sevinirim... 5k fiestam için st spoileri nasıl bulabilirim... 3k spoiler 5k ya oluyo olmuyo gibi bir belirsizlik var nedir bunun doğrusu... Herkese iyi forumlar...

dsc0291ha.jpg

dsc0295o.jpg

dsc0297e.jpg

dsc0301kq.jpg

dsc0312bi.jpg

dsc0315fb.jpg

dsc0316d.jpg

dsc0317xr.jpg

tarihinde An?l G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Anıl Güven

Onur Bey teşekkür ederim ilginize Hayrullah la konuşuyorum zaten... :)

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

forumuzmuza hoş geldiniz anıl bey camlarda film var aracınızın sökseniz iyi olur polis arkadaşlar artık izinvermiyor çünkü...kazasız belasız kullanmanız dileğiyle... :good1:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
:good1: O kokuyu acilen çöpe atın, zaten kutusunda otomobil içinde kullanmayın yazar genelde :good1: , izi çıkmaz. spoiler iyi fikir de, daha önce, jant-teyp değişse, daha iyi olurdu derim.
Yorum bağlantısı
Anıl Güven

bu kadar nasihata o koku yerinde durmaz artık hemen çıkartıyorum... Erkut Bey Filmler konusunda haklısınız ama bikaç defa durdurdular şehiriçinde kontrol için birşey demediler, fotolarda koyu çıkmış ama içerisi rahatça görünebiliyo heralde ondan olsa gerek...

Hayırlı olsun.İyi günlerde kazasız,cezasız,arızasız kullanmanız dileğiyle. :D:D

Amin Oktay Bey... sizinde inşallah...

3k st spoiler 5k yada olur iyi günlerde kullanın...

Ahmet önceklikle tşk ederim ilgin için... Geçen gün sahibinden sitesinde baktım biraz hatta bi tan buldum ama 3k için var dedi 5k ya olmaz dedi... Orjinal değil tabii fberglas malzemeden...

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Hoşgeldiniz hayırlı olsun. 3k st spoilerını 5 k da kullanıyorum bende gayet güzel oluyor :blink:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...