İçeriğe Yönlendir

Efsane Araç Murat 131

Erkut Uysal

Recommended Posts

Erkut Uysal

http://www.facebook.com/video/video.php?v=173544219353438

adam arabayla cross yapıyor banamısın demiyor :D bunu yaptıklarını bizim arabalar yapsın ben arabamı bedavaya vericem... fake falan demesin kimse o yıllarda hiç bişi yoktu çünkü... asıl merak ettiğimse video sonunda araba uçtu havada asılı kaldı video bitti acaba yere indimi... :D :D :D

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik

İş yerinde yasaklı olduğu için videoyu göremiyorum ama bu 131 hakikaten efsane, ben av arabası olarak kullanıyorum. :D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

İnme mii sonra bir spin atıyor elemanın gözlüğü bile tozlanmamış vaziyette araçtan çıkıyor :D

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

131 deyip geçmemek lazım. :blink: 99-01 yıllarında 81 model beyaz bitane bende'de vardı.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Sağlam şase varmış demek ki, o kadar uçtuktan sonra muhakkak bir yere konmuştur. :unknw::blink:

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

olucak t stop 78 model full orjin :blink: Hatasıyım bunların etiketlerine ya :unknw:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Siyah olucak full nikelaj panjur falan of of. Alıp yapasım geldi valla. :dribble:

s6302688.jpg

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

araç havada kalmıyor karşı tarafa geçiyor.. dikkatli izlerseniz farkedebilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Rivayete göre 82 otomobil ile çekebilmişler bu reklamı, 81 i kırılınca son kalanı da havada bırakmışlar :) Güzel otomobildi, kahrımızı çok çekti.

Yorum bağlantısı
  • 11 yıl sonra...
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bu nedir

tüv den geçemeyecek olan bir yerli sanayi üretimi tofaş , weberli tipo 20V motoru var, benzin deposu el yapımı, benzin göstergesi yok, 25lt/100km gibi değeri var, dil altı hapını hazırla, konfor /yalıtım/elektronik melekler yok saf sürüş makinası, misal cigara külü hep araç içinde kalıyor o bakımdan çevreci....

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yeşil fonsuz yıllar, gerçek direksiyonlar, şu parçalanan mirafiori şimdi bi milyon

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Mehmet Göktürk yazdı:

Meşhur

Pakolarla cok güzel olmuş 

Tek tuk temiz 131 t stop dogan düşüyordu artık göremiyorum 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Tek tuk temiz 131 t stop dogan düşüyordu artık göremiyorum 

bol var, 350 bin hazırsa :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

bol var, 350 bin hazırsa :)

O  bize düşen olmuyor müzede gormelik felandir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...