İçeriğe Yönlendir

Bu Ne Işe Yarıyor ?

Erkut Uysal

Recommended Posts

Yasin Çelik
(düzenlendi)
http://urun.gittigidiyor.com/JVC-KV-C1001-...501677#aciklama

nette dolaşırken bu ürüne denk geldim ama ne işe yaradığını hala çözebilmiş değilim araçlara takılan tv sistemini güçlendirmek içinmidir acaba bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirm fiyatta baya kabarık :)

Tv tuner yazıyorya :lol2:

mevcut sisteme takılıp Tv izlemeye yarayan aygıt ( tabi tuner girişi olacak ) yada dediğin gibi mevcut Tv sistemini güçlendirmek te diyebiliriz

tarihinde Yasin_ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Tv tuner yazıyorya :rolleyes:

mevcut sisteme takılıp Tv izlemeye yarayan aygıt ( tabi tuner girişi olacak ) yada dediğin gibi mevcut Tv sistemini güçlendirmek te diyebiliriz

cevap beklediğim kişi sendin zaten abide bunun montajı başlı başına bir sorun aracın neresine takıcaksın ki bunu yada tv sistemine ne kadar güç verir netlik çok iyi sağlanırmı ?

bide senin dvd yi geri almışsın galiba abi ilanı gördüm nette hayırdır ?

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
cevap beklediğim kişi sendin zaten abide bunun montajı başlı başına bir sorun aracın neresine takıcaksın ki bunu yada tv sistemine ne kadar güç verir netlik çok iyi sağlanırmı ?

bide senin dvd yi geri almışsın galiba abi ilanı gördüm nette hayırdır ?

Valla o kadar detayını bilemem ama illaki vardır takacak bir yeri :rolleyes: Genelde kulanılıyor Tv ihtiyacı için bildiğim kadarı ile sonuç fena değil yani kaymalar oluyor diye duymuş tum

Dvd olayıma gelince alan arkadaşın soket şekli neden se farklı çıktı uymadı o da benim tekrar satılık ilanı açmamı istedi bende açtım arayan olunca o arkadaşa yönlendiriyorum

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
buna 600 TL vermek için parayı yolda yürerken bulmak gerek bence...

kesinlikle çok faiş rakam...

Valla o kadar detayını bilemem ama illaki vardır takacak bir yeri ;) Genelde kulanılıyor Tv ihtiyacı için bildiğim kadarı ile sonuç fena değil yani kaymalar oluyor diye duymuş tum

Dvd olayıma gelince alan arkadaşın soket şekli neden se farklı çıktı uymadı o da benim tekrar satılık ilanı açmamı istedi bende açtım arayan olunca o arkadaşa yönlendiriyorum

yaza doğru satılmazsa alırım onu abi belki :)

Yorum bağlantısı
Aydoğan Munanoğlu

Bu cihaz; tv ünitesi olmayan fakat destekleyen multimedya cihazlarının aparatıdır. Bir ara forumda Turkay Enez bey kenwood marka double din cihaz satışa sunmuştu, bu cihazda da sanırım tv özelliği yoktu fakat destekliyordu. Ayrıca bu kenwood cihaz navigasyon destekliyor fakat aynı bunun gibi bir aparat takılarak aktif hale getiriliyordu.

Yorum bağlantısı

Standard tv bu işe yaramaz alma.İsmi yanılmıyorsam Sayısal tv alıcılı olanları var ondan al alacaksan.Hem multimedya seçenekleri fazla İstanbulda sayısal tv yayında yanılmıyorsam.Yurt dışından bu fiyatlara bulabilirsin bu sırf markasından dolayı pahalı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...