İçeriğe Yönlendir

Focus 1.4 Lpg Tavsiye

Atilla Uğurel

Recommended Posts

Atilla Uğurel

arkadaşlar 2003 1.4 focus comfort arabama lpg taktırma konusunda kararsızım. Malum benzin 4 TL'yi aştı. sizce arabama lpg taktırmalı mıyım? Hangi markayı tavsiye edersiniz. Yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Ismail Enes Kahraman

Kaliteli Marka Ve İyi Bir Usta Bulursanız Taktırın Derim... :good1:

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Çok iyibilmiyorum motor işlerini ama önemli olan Usta nın Usta olması.İşe gövdesini değil kafasını veren bir ustaya taktır derim.Konyalıyım Atiker Kullanıyorum şimdiye kadar ne aldığım araçta sorun oldu nede abimde ve babamda.Onlar 3 senedir kullanıyorlar Atikeri.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mahmut Türkmen
(düzenlendi)
BRC-ZAVOLİ FOREWER OKEYYYYYY.... :):flowers::good1:

İnşallah çocuklara da bu şekilde Türkçe öğretmiyorsunuzdur :)

tarihinde Mahmut T tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Akkayagil

Hiç kuşkunuz olmasın o konuda.Ancak arkadaşlarımı güldürmek için samimi ve tanıdık oratmlarda kullanırım.Burada da ortamı ıstmak için düşündüm ama,yanlış oldu.İnşallah daha dikkatli olurum bundan sonra sevgiler. :nazar:

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

İzmir de zavoli nin iyi bir bayisinin olduğunu hatırlıyorum forumdan Onur Bey le görüşebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Eyüp Döngel

Selamün Aleyküm. Şayet lpg enjektörlerinden ses gelmesin diyorsan brc ile aynı seviyelerde bir lpg taktırman gerekli. Landi renzo-Brc bunların enjektörleri çok kaliteli ama enjektörler biraz sesli çalışıyor tıkır tıkır tıkır adamın kafasını bozuyor bu ses ses olmasın benzinde gibi sessiz çalışsın diyorsan gidecen lovato takacan keyfine bakacan focuslarla uyumu güzel ayrıca sessiz. Herşeyden önemlisi tecrübeli ustayı bulman gerekli gidipte laptop kullanmayı bilmeyen adama lpg taktırmayın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...