İçeriğe Yönlendir

Yedek Anahtar Nerede Olmalı?

Metin Mustafa Oral

Recommended Posts

Tansel Yavuz

Benimki de evde biryerde duruyor ama nerde olduğunu unuttum,lazım olursa arayıp bulurum heralde :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Evde tutarım yedeği, genelde arabayı aldığımda ve satarken görüyorum...Bu arabayı alınca Otokoç' un önünde ikisini de denedim ve evde bir yere attım...Lazım olursa arar bulurum...:) Eğer kapılar kilitli içerde kalmasından korkuyorsanız sadece kapıları açacak immosuz anahrtar yapılıp gizlenebilir...Ayrıca Mustafa far arkası demişsin ama kaputu nasıl açarız, ben orayı anlayamadım valla...

Yorum bağlantısı
Ümit Atmaca

Ben evde saklanmasından yanayım. En azından nerede olduğunu bilirim ve ihtiyaç halinde anında gidip alırım.

Yorum bağlantısı
Guest Hasan Ekici

Evde tutarım yedeği, genelde arabayı aldığımda ve satarken görüyorum...Bu arabayı alınca Otokoç' un önünde ikisini de denedim ve evde bir yere attım...Lazım olursa arar bulurum... :) Eğer kapılar kilitli içerde kalmasından korkuyorsanız sadece kapıları açacak immosuz anahrtar yapılıp gizlenebilir...Ayrıca Mustafa far arkası demişsin ama kaputu nasıl açarız, ben orayı anlayamadım valla...

sis farı...

Yorum bağlantısı
Aydın Ernez

focus um için fkasko yaptırmıştım. kumandasız olan anahtarımı kaybettim. kasko bu anahtarı karşılıyormu, bu tip durumlarda hasarsızlık indirimine etki etmiyor mu?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

focus um için fkasko yaptırmıştım. kumandasız olan anahtarımı kaybettim. kasko bu anahtarı karşılıyormu, bu tip durumlarda hasarsızlık indirimine etki etmiyor mu?

anahtar kaybı klozu var 500 lira mıydı 1000 lira mıydı neydi o kadar karşılıyor. tüm kilitler değişiyor

Yorum bağlantısı
Aydın Ernez

anahtar kaybı klozu var 500 lira mıydı 1000 lira mıydı neydi o kadar karşılıyor. tüm kilitler değişiyor

kasko delinmiş oluyormu?

Yorum bağlantısı
Can Yastıoğlu

Birgün unutursam diye yazıyorum,

Benim ki; traş çantamın içinde :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

1000 liraya kadar karşılar, ancak hasarsızlık bozulur... Hasarsızlık indiriminiz % 50'den az ize kendi bütçenizden yaptırmanız faydanıza olur..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Salih Saldık

Daha 1ay önce bir arkadaşım telefon açtı arabayı temizliyordum kapı kendiliğinden kitlendi ne yapacağız dedi, doğal olarak bende yedek anahtar varmı dedim var, eh açıver onunla dedim. Arkadaş yedek anahtarı eve koymuş evin anahtarıda arabada kitli kalmış ne eve ne arabaya girebiliyor :D ayıkla princin taşını

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Kemalettin Karatum

Benimki de evde biryerde duruyor ama nerde olduğunu unuttum,lazım olursa arayıp bulurum heralde :)

+1

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral

Daha 1ay önce bir arkadaşım telefon açtı arabayı temizliyordum kapı kendiliğinden kitlendi ne yapacağız dedi, doğal olarak bende yedek anahtar varmı dedim var, eh açıver onunla dedim. Arkadaş yedek anahtarı eve koymuş evin anahtarıda arabada kitli kalmış ne eve ne arabaya girebiliyor :D ayıkla princin taşını

:D :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...