İçeriğe Yönlendir

Mondeo Testi Bbc De Yayınlanmış

Halil Yakut

Recommended Posts

Cihan Tiftik

mondeo güzel alet. Parça fiyatları BMW'den pahalı olmasa trend mirent demeden alacam 145 lik manuel bişi. :mangal:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

F1 da yarışanların hepsinde 2.0 lt motor vardır (Ferrari hariç) Bmw-Honda vs.

Reno: Formulada başarılı, Ncap te 5 yıldız alan ilk modeli, güvenliği için alınır

Toyota: Çirkin, sıkıcı

Jaguar: En ucuz modeli ama hala o bir JAg,

Mercedes: Ağır kasaya turbo şart, verilen paraya en iyi karşılık değil, komuşya hava atmak için alınır

Bmw: İyi motor ama güçsüz, yol tutuşu başarılı, imajı az

Honda: Heyecansız, prestijli

Pistte en hızlısı da Mondeo çıkmış.

3.18 de 2.0 lt ve 143 Pstir, testlerde genelde denk düştüğü için bu motor karşılaştırılır, sınıfları da aynı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
(düzenlendi)

c class c200 ise zaten beygiri düşük ondan mı turbo demiş yoksa kompresörde komresörü mü beğenmemiş?

c ve 3 iç hacimden kaybediyor. arkadan çeker yine beygirler arkdan çekere yetmiyor. accordu beğenmemişler büyük ihtimal direksiyonu ters diyedir :(

tarihinde Mustafa T tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abidin Akpınar
Arkadaşlar bir Mondeo hayranı olarak ne söylendiğini yabancı dil nedeniyle anlayamadım ama Mondeo yol tutuşu açısından 1. sırada çıkmış. İngilizcesi olan arkadaşlar bu karşılaştırmayı kısaca anlatabilirlermi?

Süreler videonun sonuna doğru

http://www.dailymotion.com/video/xjyds_for...-vs-others_auto

F1 yarışında 1. sırada Mondeo. Çok sağlam kasası oldugunu da söylüyor.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

ahmet mondeo be kardeşim herkesi tokatlar. merak etme çok yakında focusla bende tokatlayacam .hondayı mardin yolunda tokatladım zaten şamşırdı bir anda. :):)

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

ben 1998 de ankara hipodromda drag yarışlarında öyle bir modeo görmüştümki ne transam dinledi ne de poinciac alayını tokatlamıştı.O günlerde mondeonun ne olduğunu bilmiyorduk tabi varsa yoksa yerli malı yurdum malı ANADOL STC-16 diyorduk

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt
(Mustafa Tüfekçi @ 14.03.11 - 19:33)

c class c200 ise zaten beygiri düşük ondan mı turbo demiş yoksa kompresörde komresörü mü beğenmemiş?

c ve 3 iç hacimden kaybediyor. arkadan çeker yine beygirler arkdan çekere yetmiyor. accordu beğenmemişler büyük ihtimal direksiyonu ters diyedir

Kıvranmayın kardeşim.

Hep bahane hap bahane.

Mondeo alayını tokatlamış işte, var mı ötesi.

Focus RS ile Megan (RS... emin değilim) karşılaştırıldığı konuyu hatırladım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...