İçeriğe Yönlendir

Ön Teker Bilyası (95 explorer 4.0 xl)

Ercan Yıldız

Recommended Posts

Ercan Yıldız

arkadaşlar anımsayanlar bende 95 xl olduğunu hatırlyacaktır.sorunum aracın ön teker poryası yada bilyası diyeyim dağıldı dağılıcak değişmek için tamirciye gittim ama asıl sorun parçayı bulmak bu konuda lütfen bana yardımcı olurmusunuz türkiyede bulabileceğim adres yada telefonlar varsa verebilirmisiniz açıktan yazmak sakıncalı ise pm atarsanız sevinirim...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Numune ile bilya satan nalbura gidilecek? Biz böle yapardık. Zaten 1 defa bulundu mu gerisi kolay.

Yorum bağlantısı
Ercan Yıldız
Numune ile bilya satan nalbura gidilecek? Biz böle yapardık. Zaten 1 defa bulundu mu gerisi kolay.

sayın çağlar bayur bursada yaptım o işi söktürdüm elime aldım ve büyük rulmancıları dolaştım birinde vardı ufak metrik cetvelle ölçtü biçti içi dışı tam ama bu sefer aracın başına gedim takıcaz içindeki oluk freze yerleri denk gelmedi p.tesi geri götürücem birde korkunç para istedi eleman

Yorum bağlantısı
Ercan Yıldız

bu konuda yardımcı olacak fikri olan kimse yokmu

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çıkan bilya üstünde numara - marka yazıları var mı?

Yorum bağlantısı
Ercan Yıldız

çıkan parça baya eskiydi okunacak yazı yoktu;

eğer varsaydı da ben bu işleri pek bilmediğim için okuyayım mantığı yoktu.rulmancıda bakmadı;serisi yada numarası varmı diye.kumpasmıdır nedir,ufak cetvelle ölçüp biçmişti.

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas

Ercan kardes halledebildinmi rulman problemini??

Yorum bağlantısı
Ercan Yıldız
Ercan kardes halledebildinmi rulman problemini??

şimdilik hayır bilader

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ali Kozanoğlu ustaya bir sorulabilir, varsa elinde kargo ile ulaştırır belki...

Yorum bağlantısı
Ercan Yıldız

yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler

yurt içinde internetten bulduğum birkaç yeri aradım 450 $ fiyat veren bile oldu.

ankara şaşmazda 350 tl ye istettim bugün elime gelicek.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...