İçeriğe Yönlendir

Explorer 5.0 M? 4.0 Mı?

Furkan Reis

Recommended Posts

Furkan Reis

Ben 98 model üzeri explorer almayı planlıyorum. Daha önce Amerika'da Mercury Mountaineer kullandım. 5.0 V8. Bildiğim kadarıyla Explorer hemen hemen aynı araç. Tabii ki herkes 5.0 eddie bauer'i tercih eder peki bu araçların yakıt durumları ve vergileri ne kadardır? Bir de xlt nedir?

5.0 vergi ? yakıt? (lpg)

4.0 vergi ? yakıt? (lpg)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Xlt otosan ithallerinin model ismi, İkisi de yeterli miktarda yakar, model yılları gereği, başından geçenler artık daha önemli. Uzun yolda V8 daha az yakar.

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas

TR de ki vergilendirmeye bisey diyemem fakat 5.0 V 8 derim...V6 kullanan biri olarak :yes:

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas

Samimi bi dostum 2004 Lincoln Aviator aldi 2 hafta kadar önce...dönüs yolunda (Berlinden )eve gelene kadar yapilan masrafta özelliklede "gaz" sarfiyatinda benim Exp den 1-2 litre az yaktiginin :flowers: bizzat sahidi oldum

Yorum bağlantısı
Emre Olgum

arkadaşlar hakikaten ben bu işi çözemedim az yukarıda göktuğ bey de şehiriçi 40 kr. yakıyor demiş benim araç o kadar sakin kullanmama rağmen yine şehiriçi km de 75 kr. yakıyor valla mantığını çözemedim

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

İstanbul' un şehir içini şehiriçi olarak algılamak pek doğru olmaz ;)) Bu arabalarda dur-kalk çok yaktırıyor, gerisi önemli değil.

Yorum bağlantısı
Furkan Reis
arkadaşlar hakikaten ben bu işi çözemedim az yukarıda göktuğ bey de şehiriçi 40 kr. yakıyor demiş benim araç o kadar sakin kullanmama rağmen yine şehiriçi km de 75 kr. yakıyor valla mantığını çözemedim

40kr olan lpg sanırım.

bir de Lincoln Aviator da 4.6 motor değil mi zaten? çok farklı değil

Yorum bağlantısı
Serkan Çok

v8 daha az yakar özellikle uzun yolda

v8 tadından yenmez sesiyle donanımıyla

v6 vergisi iyidir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...