İçeriğe Yönlendir

Focus Trend X Özellikleri

Fatih Hatipoğlu

Recommended Posts

Fatih Hatipoğlu
Aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :D

teşekkür ederim

5. ve 6. havayastıkları ön ve arka kapı arasındaki direğin tavana yakın ksmındadır eğer varsa

o halde sanırım 5 ve 6. airbag yok, çünkü o kısımda herhangi bir yazı yok

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Hatipoğlu
(düzenlendi)

Aracı kullandıkça tanımaya başladım.

1. ön cam üzerinde ortada bir airbag yazısı var, nedir bu acaba?

2. Soför koltuğunun yanındaki sol orta direkten çıtır çıtır sürekli ses geliyor (uzun düz yol hariç) sanki küçük bir poşet rüzgardan ses yapıyor?

3. Arabayla 30 cm lik suya girdim (20 metre), girdim çıktım. (2 hafta içinde 4 defa). vites atarken ses gelmeye başladı. özellikle geri vites her ne kadar debriyaj bassam da zaman zaman hırt diye ses yapıyor. diğer vitesler zamn zaman cırrr diye ses yapıyor. tamirciye gösterdim. adam suya m girdin dedi :rolleyes:

bi yerini hava ile temizleyip yağlayacağını ve geçeceğini söyledi. geniş bir zaman olmayınca yaptıramadım.

bir fikri olan ?

tarihinde Fatih Hatipo?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Guest Feti Ercan

Trend X 2010 da çıktı demişsiniz ama ilanlarda bir sürü 2007 2008 ... var. Birde bu Trend X paket ne oluyor ki titanyumla donanımda kapışabilirmi

Yorum bağlantısı
Dinç Demirer

Benim aracım 2008 model trend x modeli faturası dahil duruyor ve öyle geçiyor . Trend x ler 2009 a kadar kullanıldı 2009 sonrası araçlar trend collection ve titanium olarak segmentleşti. aracım ti-vct motorlu yani 115 bg ki 2009 da çıktı focusta 100 bg lik motorlar daha öncesi 115 bg idi benim bildiğim . saygılarım la

Yorum bağlantısı
Ali Yanaş

Benim aracım 2008 model trend x modeli faturası dahil duruyor ve öyle geçiyor . Trend x ler 2009 a kadar kullanıldı 2009 sonrası araçlar trend collection ve titanium olarak segmentleşti. aracım ti-vct motorlu yani 115 bg ki 2009 da çıktı focusta 100 bg lik motorlar daha öncesi 115 bg idi benim bildiğim . saygılarım la

doğru benim aracımda 2008 trend X diye geçiyor

Yorum bağlantısı
Metin Çilo

Fatih kardeş senin aracın aynısı bende de var trend diye bendekibenim aracın özelliklerini sana yazayım sen soracağın konuları bana yazarsın özel veya genelden.

1- benim araçta 4 hava yastığı var 2 ön de 2 de koltuk kenarlarında

2- Emniyet kemeri takın uyrısı veriyor sende yok ise arabayı çılıştırmadan kontağı açık konuma getir 9 defa aradarda kemeri yuvasına sok çıkar artık devreyte girer

3- Camlardaki ses iğrenç birşey bende de vardı forddan çıkmış bir elektrikçi ile döşemeyi söktük yağladık şimdi jilet gibi oldu. (ben K.Maraşlıyım yolun düşerse K.maraşa sökeriz beraber)

4-Bizim araçlarda geri vitese geçişler mandallı olmadığı için bazen zorlar veya geçmez bu durum normal. Yapman gereken ayagını debriyajdan kaldır tekrar bas ve 1. 3. farketmez viteslere tak tekrar geri vitese tak geçer.

ve dahası dahası sen sor cevab veririz.

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Yusuf GÜLSÜN
(düzenlendi)

Merhaba Arkadaşlar.

İnternet tabiriyle konuyu hortlatmak olacak ama aynı olay bende de var

2006 focus aldım ruhsatta trend x yazıyormuş

( aracı arkadaşım vekaletimle aldı henüz araç gelmedi resimlerini gördüm )

koltuk kılıfları ve ön torpido kısmı KREM RENK
Farklı sitelerde 2006 trend olarak çok araba gördüm
ama 2006  trend x görmedim.

forumda trend x daha üst modellerde var diye yazılmış.
2006 da yok yazmışlar.

böyle bir araç var mı yokmu :)

yoksa ruhsatta neden öyle yazılmış :)

tarihinde Yusuf GÜLSÜN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...