İçeriğe Yönlendir

Vites Geçişleri Ve Tekleme

Sinan Yalçın Durmuş

Recommended Posts

Sinan Yalçın Durmuş

Merhabalar arkadaşlar ufak bi kaç aklıma takılan problem var

Daha öncelerı 1700 ıle 2000 devır arası ufak tefek teklemeler olurdu bazen

Turbo değiştikten sonra düzelmişti son zamanlarda gine tekleme oluyor

Problem neyde olabilir maf sensörü temizlenmesimi gerekiyor yada başka bişe?

Bide arkadaşlar sabahları arabayı çalıştırdıgımda vitez geçişleri sert oluyor motor ısındıktan sonra düzeliyor baya.

Daha yumuşak olması için şanzıman yagını degıstırmeye gerek varmı? + bor felan yag katkısı koymaya gerek varmı.

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Sinan Yalçın Durmuş
Merhabalar arkadaşlar ufak bi kaç aklıma takılan problem var

Daha öncelerı 1700 ıle 2000 devır arası ufak tefek teklemeler olurdu bazen

Turbo değiştikten sonra düzelmişti son zamanlarda gine tekleme oluyor

Problem neyde olabilir maf sensörü temizlenmesimi gerekiyor yada başka bişe?

Bide arkadaşlar sabahları arabayı çalıştırdıgımda vitez geçişleri sert oluyor motor ısındıktan sonra düzeliyor baya.

Daha yumuşak olması için şanzıman yagını degıstırmeye gerek varmı? + bor felan yag katkısı koymaya gerek varmı.

Saygılarımla...

Arkadaşlar tekleme olayını cözmüş bulunuyorum tekleme kalitesiz mazottan oluyor başka bişeden değil

1 aydır bp ultimate kullanıyorum hiç bişe yok tekleme felan :kafa:

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
AYNI SORUN BENDE DE VARDI. DAHA ÖNCE YAZDIM. SERVİSE GİTTİM EGR VALFİ DE
Yorum bağlantısı
İlker Ayhan
bence kesinlikle yakıtla alakalı bende daha önce vardı turbo değiştirmeden önce baya fazla yapıyordu ama şimdi başka istasyonlarda aldıgımda gine yapıyor hep dikkat ettim devamlı aldıgım bp den aldıgımda hiç yapmıyor. bende çok araştırdım. boşu boşuna 1300tl vermişsiniz servise kalsa ne var ne yok değiştirecek forumda diger arkadaşlar size yardımcı olacaktır. benim arabada 22e aldım bana 33-34.000tl yi buldu=)) enjektorlerden olacagını zannetmıyorum vuruntu felan varmı arabada? gaza yüklendiginizde bu ses 2000 devirden sonra artıyorsa turbo sesidir büyük ithimal turbonuz ötüyor. turbonuzu kontrol ettirdinizmi?

valla osman ustaya götürdüm verdim arabayı,. bakalım netice ne olacak. enjektörlerde gümlemiş azıcık. bakalım kaça patlıycak bize

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
valla osman ustaya götürdüm verdim arabayı,. bakalım netice ne olacak. enjektörlerde gümlemiş azıcık. bakalım kaça patlıycak bize

Hayırlısı İlker bey inş en masrafsız şekilde yırtarsınız. enjektörler felan kötü bakalım nasıl olacak bekliyorum haberlerinizi

Yorum bağlantısı
İlker Ayhan

hocam ayrı bi başlıkda yazmayı düşünüyordum burayada oraya da yazayım. aracımdaki egr arızasını 4 tane orjinal yetkili servis çözememesine rağmen Liderler ford servisindeki osman ustam sayesinde 4 yıldır uğraştığım bissürü para ödediğim halde tamir edilmeyen arızamı tamir etti. 4 adet ford yetkili servisi sorunu bulamadı anlayamadı. onu değiştir bunu değiştir deneyelim dediler. osman usta 10 dk da çözümü buldu.

İSTANBULDA iseniz fordunuz varsa taksim elmadağ caddesinde liderler fordda Osman ustayı bulun kesinlikle

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...