İçeriğe Yönlendir

Fiesta'lar Ralliye Hazırlanıyor

Aydın Hoşgör

Recommended Posts

Ayhan Şentürk

Soyulmuş kasayı görünce aklıma ses izalasyonu geldi. Ona varya bi izalasyon yapılır ve toplarkan ses yapacak yerlere özel malzemeler konularak en bozuk yolda tık demiyecek harika bir fiesta yaratılabilir.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bunlar ST ise, çıkan koltukları ne yaptılar acaba :nazar:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Serdar Bostancıdan çıkmış zaten bu fiesta, içi falan yoktur.

Yorum bağlantısı
Aydın Hoşgör
Serdar Bostancıdan çıkmış zaten bu fiesta, içi falan yoktur.

Doğru, Serdar Bostancı'dan, ama daha doğrusu Ford Rally Turkey'den çıkma Fiesta'lar. 'İçi yoktur' derken de, standart ST'nin iç (cadde) donanımı elbette yok, çünkü bunlar fabrikadan bu şekilde (sökülmüş halde) garaja geliyorlar.

Soyulmuş kasayı görünce aklıma ses izalasyonu geldi. Ona varya bi izalasyon yapılır ve toplarkan ses yapacak yerlere özel malzemeler konularak en bozuk yolda tık demiyecek harika bir fiesta yaratılabilir.

Belki ama söz konusu 'ralli' ise, ses değil, sağlamlık önde gelir. Bu yüzden ralli araçlarının izolasyonlarında ses ilk planda olamaz. Rallicilerin çoğu da, etaptan çıktıklarında gürültü-uğultudan dolayı biraz yorgun hissederler kendilerini.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Tüh, desene gitti canıım ST koltuklar, bir ara bulunuyordu, şimdi bulmakta mesele oldu :lol2:

Yorum bağlantısı
Oskay Furtuna

Bu araçlar Türkiye'ye std Fiesta ST olarak geldiler tamamen takımın garajı hazırladı her yerini ,içleri söküldü ve toplu olarak satıldı zamanında baya ilanı vardı internette koltukların ve direksiyonların... R2 yeni fiestalarda aynı şekilde geldi.Sadece S2000'ler M-sport dan geldi zaten onlarında herşeyi farklı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Takımın garajı hazırlarken, bir şey keşfetmemişlerdir, İngiltere den gelen modifiye parçalarını monte etmişlerdir sanırım, zor iş çok zorrr.....

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Tüh, desene gitti canıım ST koltuklar, bir ara bulunuyordu, şimdi bulmakta mesele oldu :)

Atatürk oto sanayide ben görmüştüm bir takım hala duruyormudur bilmiyorum...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...