İçeriğe Yönlendir

2004/2006 Fİesta Mi 2004 Leon Mu ?

İdris Karip

Recommended Posts

İdris Karip

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım konu açmadan önce forum da baya bi dolaştım bu konuyla ilgili bir yazı bulamadım şimdi tecrübeli arkadaşlar ve abilerden tavsiyeler bekliyorum ilk defa kendime ait bir araç almayı düşünüyorum ve aklımda hep fiesta benzin lpg vardı geçenlerde yine fiestaya bakmak için oto pazarına gittiğimde 2004 leon spirit modelini gördüm inceledim ve bir anda fiesta aklımdan çıktı almak için acele etmedim hevestir dedim bekledim şimdi kararsızlık içinde yardımlarınızı bekliyorum sizce hangisini almalıyım arkadaşlar ??? :unsure:

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar
(düzenlendi)

Fiesta dizel mi olacak ? Benzinli de olsa , ekonomi istiyorsanız fiesta alın. Daha sorunsuz olduğunu da söyleyebilirim. Leon daha konforlu ve güçlü bir araç , modeline göre elektrik problemleri olduğunu söyleyebilirim. İki araç arasında sınıf farkı da var tabii. Fiesta B , Leon C segment.

tarihinde R?fat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

leonlar piyasa yaptı ancak araç ile ilgili bilgi sahibi olmadığım için fikir veremeyeceğim. :) ben olsam focus alırım :unsure:

Yorum bağlantısı
Osman Kurt

Bence leon, sınıf farkı var. Aynı paraya daha çok konfor...

Yorum bağlantısı
İdris Karip
Fiyatları nasıl?

fiyatları 19000 ile 22000 arası değişiyor

Fiesta dizel mi olacak ? Benzinli de olsa , ekonomi istiyorsanız fiesta alın. Daha sorunsuz olduğunu da söyleyebilirim. Leon daha konforlu ve güçlü bir araç , modeline göre elektrik problemleri olduğunu söyleyebilirim. İki araç arasında sınıf farkı da var tabii. Fiesta B , Leon C segment.

peki siz olsanız hangisini tercih ederdiniz acaba ??

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Leon=Golf aynı alt yapıya sahipler, temizi, oynanmamışı bulunursa alınır, az sayıda vardır. 2006 benzinli fiestalar 19.000 TL oldu mu :good1:

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Ben ikisini de almazdım muhtemelen ama iki araç arasında leon. Yanlız Leon daha pahalı olacaktır. O paraya fiesta nın dizeli hem de 1,6 sı alınır. Fiesta 1.6 TDCİ lere bakın derim.

Yorum bağlantısı
İdris Karip
Leon=Golf aynı alt yapıya sahipler, temizi, oynanmamışı bulunursa alınır, az sayıda vardır. 2006 benzinli fiestalar 19.000 TL oldu mu :)

2004 lere bile 19000 isteyen kendini bilmezler var hocam sürekli araştırıyorum piyasa bence çok abartılı

Ben ikisini de almazdım muhtemelen ama iki araç arasında leon. Yanlız Leon daha pahalı olacaktır. O paraya fiesta nın dizeli hem de 1,6 sı alınır. Fiesta 1.6 TDCİ lere bakın derim.

bakıyorum sürekli ama çok saçma fiyatlarla karşılaşıyorum

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...