İçeriğe Yönlendir

Teknoloji İle İlgili Arkadaşlardan Yardıma İhtiyacım Var

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu

Arkadaşlar aşağıda linki bulunan parçadan ihtiyacım var Türkiye'de bulma şansımız varmı bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim.

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...e=STRK:MEWAX:IT

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

oradan alın neden illa Türkiye? birde ne dir bu taşınabilir HDD kutusumu yoksa Laptop için bir par ça mı ?

Yorum bağlantısı
Ümit Atmaca

Evet bu parça Hp dizüstü bilgisayarların harddisk bölümünün çerçevesi ve bağlantılarının olduğu bir parça. Mehmet bey Türkiye'deki Hp servislerinde de bulunur diye tahmin ediyorum bu parçadan. Hiç araştırdınız mı?

Yorum bağlantısı
Ahmet Akdeniz

Hp Bursa servisinde çalışan arkadaşa sordum çok zor bulunucağını söyledi ellerindede yokmuş.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
oradan alın neden illa Türkiye? birde ne dir bu taşınabilir HDD kutusumu yoksa Laptop için bir par ça mı ?

daha önce hiç alışveriş yapmadım bilgimde yok nasıl yapılır diye zorda kalırsam alıcam galiba. hp dizüstü bilgisayar için ikinci hdd bağlatı aparatı.

Evet bu parça Hp dizüstü bilgisayarların harddisk bölümünün çerçevesi ve bağlantılarının olduğu bir parça. Mehmet bey Türkiye'deki Hp servislerinde de bulunur diye tahmin ediyorum bu parçadan. Hiç araştırdınız mı?

hp nini bir çok yeriyle görüştüm o biz bakmıyoz burayı ara öbürü biz bakmıyoz şurayı ara kimse cevap vermiyor

Hp Bursa servisinde çalışan arkadaşa sordum çok zor bulunucağını söyledi ellerindede yokmuş.

zoru başarma ihtimalimiz varmı acaba

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Mehmet bey, pm atıyorum, arkadaşımdır, muhtemelen onda vardır. Ne aradığınızı detaylı anlatırsanız size yardımcı olur.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bence, her türlü elektronikte, satın aldıktan sonra yalnızsınız, cep-lcd-pc vs. .... Otomobil servisleri bunların yanında, pırlantaaa....

Yorum bağlantısı
Ümit Atmaca

Mehmet bey, bir de şansınızı Beylikdüzü tarafında Notebook Servisi diye bir yer var, bir iş hanında. Opel araçlarının yedek parçalarını satan bir yer var onunla aynı yerdeydi kolay bulmanız açısından. Orda çıkma yada yeni bir çok bulunması zor parçalar bulunuyormuş. Eğer yakınsanız bakmanızı öneririm. Haramidere'yi hemen geçtikten sonraydı yanlış hatırlamıyorsam.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mehmet bey, pm atıyorum, arkadaşımdır, muhtemelen onda vardır. Ne aradığınızı detaylı anlatırsanız size yardımcı olur.

Sani çok teşekkür ederim telefonu kaydettim pazartesi sabahtan hemen arıyacağım.

Bence, her türlü elektronikte, satın aldıktan sonra yalnızsınız, cep-lcd-pc vs. .... Otomobil servisleri bunların yanında, pırlantaaa....

Abi çok hakklısın

Mehmet bey, bir de şansınızı Beylikdüzü tarafında Notebook Servisi diye bir yer var, bir iş hanında. Opel araçlarının yedek parçalarını satan bir yer var onunla aynı yerdeydi kolay bulmanız açısından. Orda çıkma yada yeni bir çok bulunması zor parçalar bulunuyormuş. Eğer yakınsanız bakmanızı öneririm. Haramidere'yi hemen geçtikten sonraydı yanlış hatırlamıyorsam.

Ben Pendik'te oturuyorum bana çok uzak ama telefon veya firma adı varsa çok iyi olur benim için ilginize teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Ümit Atmaca

Tabiki Mehmet bey araştırayım ben şimdi. Bulabilirsem yazarım zaten buraya. Ne diyim umarım bulursunuz bir an önce. :)

Yorum bağlantısı
Ümit Atmaca

Mehmet Bey; size özel mesaj attım yani PM. Orada gerekli firma isimleri ve tel. numaraları mevcut. Umarım işinize yarar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mehmet Bey; size özel mesaj attım yani PM. Orada gerekli firma isimleri ve tel. numaraları mevcut. Umarım işinize yarar.

çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

hiçbiri olmadı alalım oradan sizin yerinize. siz diğer şartları zorlayın olmazsa özel mesaj atın bir hal çaresine bakalım.

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Mehmet abi arkadaşın bahsettiği yer benim eve giderken kullandığım güzergahta.

bilgi verirsen yardımcı olmaya çalışırım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
hiçbiri olmadı alalım oradan sizin yerinize. siz diğer şartları zorlayın olmazsa özel mesaj atın bir hal çaresine bakalım.

çok teşekkür ederim buradan halledemezsem sizlerden yardım isterim.

+1 Bir yolu bulunur elbet. :nazar:

çok teşekkür ederim buradan halledemezsem sizlerden yardım isterim.

Mehmet abi arkadaşın bahsettiği yer benim eve giderken kullandığım güzergahta.

bilgi verirsen yardımcı olmaya çalışırım.

emin pazartesi bir telefon ile görüşeyim eğer varsa seni biraz yorarım.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bana adresini gönder bende satıcıya göndereyim gelsin postacı kapına kadar abi.. :lol2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Bana adresini gönder bende satıcıya göndereyim gelsin postacı kapına kadar abi.. :lol2:

çok teşekkür ederim burada bulamazsam bu dediğini yaparız adminim şefkatlim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim problem parçayı ebaydan temin ettik herkes çok teşekkür ederim.

parça buralarda yok hiç bir şekilde bulamadım. fuat senin söylediğin yerlerde yok. ilgine çok teşekkür ederim.

sani arkadaşa ulaşamadım ilgine çok teşekkür ederim.

gerekli olursa buralarda hiç aramayın ben baya arama yaptım ama yok

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...