İçeriğe Yönlendir

Muayene Hatırası...34 Bl 4126

Melih Özlem

Recommended Posts

Melih Özlem

Aracın dnası basık olduğundan sadece 4.5 saat bu haliyle kalabildi. Muayeneden geçti onayı aldıktan sonra istasyon içinde krikoya alıp bastım yeniden arabayı :D

Sonuç olarak Mal 2013e kadar rahat :bravo:

Muayene Spec Bilo =) 2013e kadar rahatız çok şükür 7-8 tane hafif kusurla geçtik =)

12131.jpg

12146.jpg

12149.jpg

Sürtüyo mu ya =)

12154.jpg

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Hadi geçmiş olsun. :bravo:

Teşekkürler sağolasın =)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Geçmiş olsun Melih, sen yinede bu hali ile takıl oldukça güzel görünüyor basıkken bu kadar iyi görünmüyor :bravo:

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
geçmiş olsun :p ne kusurlar buldular?

egzoz hsarlı, egzoz onaysız, farlar ayarsız, onaysız yağ kaçakları ufak tefek bu kadar :good1: teşekkürler :good1:

Geçmiş olsun Melih, sen yinede bu hali ile takıl oldukça güzel görünüyor basıkken bu kadar iyi görünmüyor :D

Teşekkürler Süha abi. Muayeneden geçikten sonra istasyon içinde eski haline getirdim arabayı :) Dükkana döndüm americanları ferrari kornayı geri taktım eski haline döndü yani hehehe :)

Geçmiş olsun..

Tam leylek olmuş :bravo:

O şimdi bassssık ;) Eski haline döndüm Gökhan sağolasın :)

Yorum bağlantısı
egzoz hsarlı, egzoz onaysız, farlar ayarsız, onaysız yağ kaçakları ufak tefek bu kadar :) teşekkürler :)

şimdiye kadar hiç farların ayarlarına laf söylemedikleri kimseyle karşılaşmadım.bütün farlar ayarsız :D

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
şimdiye kadar hiç farların ayarlarına laf söylemedikleri kimseyle karşılaşmadım.bütün farlar ayarsız :D

boşver geçsinde ayarsız olsun :) gece 3de eve geldim sabah 8de kalkıp evden çıktım 1 günde bütün herşeyi bitirdim çok şükür :)

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Hadi ÖSS 1 cilikle Kazansan Bukadar sevinemezsin değilmi Ben ilk gittiğimde Focus ile geçtiniz dedi Hayırlı olsun ÖSS kazanmak daha kolaydı vallaha dedim güldü:D

yemin ederim hiçbir şey bu kadar mutlu edemezdi beni kızlar dahil :) :)

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Hadi geçmiş olsun. :nazar:

teşekkürler :)

BL nun TüvTürk ile tanışma anı :D

heheh aynen öyle oldu teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
şimdiye kadar hiç farların ayarlarına laf söylemedikleri kimseyle karşılaşmadım.bütün farlar ayarsız :f1:

Benim farlar kusursuz çıktı iki gün önce :good1:

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

ilk herhalde farlar da kusursuz cıkan muayene ersen bey :nazar:

Yorum bağlantısı
Benim farlar kusursuz çıktı iki gün önce :)

:nazar: valla ilk defa karşılaştım kusursuz çıkanla.burda kimin arabası gittiyse hep kusurlu çıkmıştı :)

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Kusursuz çıkmışsa helal olsun valla kusursuz ilk defa duydum bende. Teşekkür ederim herkese...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...