İçeriğe Yönlendir

E-gas Marka Otogaz Bayii Arıyorum

Hakan Aydin

Recommended Posts

Hakan Aydin

Başlıkta da belirttiğim gibi araçta e-gas takılı ama önceki sahibi mesleğinden dolayı (ki anlarsınız heralde) ruhsata işletmeden binmiş. Şimdi ben işletmek istiyorum ama ne proje ne fatura birşey yok. İnternetten arattım pek çok bayi E-Gas'ı bırakmış. Sadece Akşehir'den bir otogaz firması var dedi ama ondan da emin değilim. Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Bildiğiniz aktif bir E-GAS servisi var mı ya da bu markayı aracında kullanan var mı? Lütfen yardım edin.

Yorum bağlantısı
İlker Selimoğlu

egas italyada hala üretiliyor ama türkiye'ye getiren firma yok,parçaları çok pahalı, milano kit parçaları egasa uyumlu olduğu için milano servisleri bakıyorlar ama egas montajını yapan biyer yok.

Yorum bağlantısı
Hakan Aydin
egas italyada hala üretiliyor ama türkiye'ye getiren firma yok,parçaları çok pahalı, milano kit parçaları egasa uyumlu olduğu için milano servisleri bakıyorlar ama egas montajını yapan biyer yok.

Ben parçasını değil de ilk etapta ruhsata işletebilmek için proje ve fatura alabileceğim bir yer arıyorum.

Yorum bağlantısı
Hasan Şimşek

şaşmazın girişinde sağda lovato bayii aytok lpg takıyodu yanlış hatırlamıyorsam bi arayın sorun .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...