İçeriğe Yönlendir

Yeni Vw Beetle

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Ergin Ateş

Eski versiona çok benzemiş. Güzel görünüyor.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

"Oğlan" arabası. :beee:

vosvos dediğin bundan olmaz mı yav? Buram buram hitler. :)

51423d1229562846-fs-1956-vw-beetle-oval-window-cimg2870.jpg

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Vw'de hepsi jetta çakması...

Birine de farklı bi imaj yüklesinler...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Sani, Allah aşkına bu arabanın tampon tasarımından başka neresi jetta? Tamponun da alt kısmı sadece. O da marka imajı sonuçta.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Altna yazcaktım "Çağlar abi bak ticari yüzsüz vw diye" ;)

Cihan niye öyle diyon yaa. arabaya bakılım değişti. Tigraya binenler gibi daha piyasaya düşmeden bununda bir sınıfa yakıltırılması kötü olmuş :elveda: bu arada bir öncekinden daha şık dışı :blink:

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

vw kamyon yapsa ön tasarım, direksiyon ve göğüslük yine aynı olurdu herhalde. ;) jetta, passat, golf, tosbağa, caddy hatta transportera alayına bakın direksiyon, göğüslük ve ön tasarım aynı sayılır.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bence eskisinden güzel, ama bunlar fantazi araçlar oldu bana göre, fiyatıda saçma seviyelerde zaten.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Çok para istenmez. Eğer 180 HP gibi birşey yaparlarsa bir anlamı olur. Sonuçta 1.4 motor konacak. Tabi 1.6 dizel cam tavan gibi seçenekler de yapılabilir. Jetta fiyatı ile gelirse satar. Ben şahsen düşünürüm.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Eskisi çok ağır ve güçsüzdü. Eğer bu hafif olup, 1.4tsi motor ve 180hp falan olursa Miniye sağlam rakip olur.

Edit:

Çok para istenmez. Eğer 180 HP gibi birşey yaparlarsa bir anlamı olur. Sonuçta 1.4 motor konacak. Tabi 1.6 dizel cam tavan gibi seçenekler de yapılabilir. Jetta fiyatı ile gelirse satar. Ben şahsen düşünürüm.

Nerdeyse aynı şeyleri yazmışız :lol:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Markaların çizgileri olur, bu karakteri olan her markada vardır. Bu aracın da ön tampon altı ve müzik sistemi dışında öyle aman aman diğer vw'lerle aynı olan bir tarafı yok.

+1

ayrıca dreksiyon teybe takılacaksanız transit ile daha düne kadar olan FII lere bir bakın :lol: mondeodaki teyp ile fiestadan- transite aynı teyp ve direksiyon kullanılıken her şey iyiydi :D

fusion-transit-connect farlarına bakın :) transitin iç kısmı daha şık o da ayrı :good1:

yine sis farları olarak bakın bakalım transittinki ile kimler uyuyor :p

bence ortak parça güzel bir şey.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...