İçeriğe Yönlendir

Explorer Satın Almak Istiyorum

Dağhan Kaan Korkmaz

Recommended Posts

Emre Olgum

sizde sağolun dağhan bey aracımdan çok memnunum

inşallah sizde iyi bir tane bulursunuz ve ömür boyu kullanırsınız

çünkü bir kere alındı mı bir daha bırakılmayacak bir araç

Yorum bağlantısı
Emre Olgum

estafurullah göktuğ bey sizin aracınız hakikaten güzel ve temiz bir araç

bu arada yakıt sorununu çözdük

sorun 6 tana olan lpg enjektörlerinden 3 ünün bozulmuş,iş göremez duruma gelmesiymiş

bende yapmışken tam olsun dedim 6 sını birden değiştirip yeniden kalibrasyon yaptırdım

şu an ş.içi yakıt 37 ile 41 kr. arası değişiyor çok iyi oldu

Yorum bağlantısı

İstanbul'da parça vs sorunu olmaz ama çok zaman ve para harcamanız gerek.Ben de bir vakitler Lincoln Navigatör'e takmıştım kafayı ama detaya girince binildiğinde alınacak zevkin harcanacak zamana ve paraya değmeyeceğini anladım.Keşke bu rür araçların sağlam ustaları ve servis desteği olsa.Maalesef yok ve sanayilerde sürünmek gerçekten kahrediyor insanı.İyi düşünmek lazım.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Hüseyin bey normal bir aracın tüm ön takımı değiştirmek full rot rotil vs vs viraj demirleri vs ne kadara patlar ? Aha işte EXplorerınki bundan ucuz. Niye çok para harcamak vs diyorsunuz? İstenilen tüm parçaları temin edebilirim veyahut alacak kişiye yol gösterebilirim. 0 hata hem de... Şahin parça parasına :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Türkiye ye temelli dönersem bu ise atilabilirim :)

Dönmeden atıl, parça tedariği akışını sağla?

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas

Saka biyana..Explorerlara ilgi duyanlar cogaldikca görev biz kullanicilara düsecege benziyor...onlari bicok konuda yönlendirmek,tavsiyede bulunma vs... :)

Yorum bağlantısı
Emre Olgum
Hüseyin bey normal bir aracın tüm ön takımı değiştirmek full rot rotil vs vs viraj demirleri vs ne kadara patlar ? Aha işte EXplorerınki bundan ucuz. Niye çok para harcamak vs diyorsunuz? İstenilen tüm parçaları temin edebilirim veyahut alacak kişiye yol gösterebilirim. 0 hata hem de... Şahin parça parasına :)

hakan ağbiye katılıyorum bir kere sağlam bir bakım ve onarım yapıldımı en son sorun çıkaracak bir araç

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Ara şanzıman tamir ve yenileme kiti : 75 dolar + 50 dolar (kargo ) =125 dolar :)

Şanzıman tamir ve yenileme kiti : 205 dolar + 50 dolar (kargo) = 255 Dolar :)

Şanzıman kitinin iç parçaları :

1. NEW TRANSTEC OVER HAUL KIT (PAPER, RUBBER, HARD SEALS & RINGS) WITH A FIBER PAN GASKET.

2. (6) NEW DIRECTIONAL (SPIRAL GROOVED)DIRECT FRICTION DISCS BORG-WARNER AND/OR RAYBESTOS.

3. (6) NEW DIRECTIONAL (SPIRAL GROOVED)FORWARD FRICTION DISCS BORG-WARNER AND/OR RAYBESTOS.

4. (3) NEW DIRECTIONAL (SPIRAL GROOVED)OVERDRIVE FRICTION DISCS BORG-WARNER AND/OR RAYBESTOS.

5. NEW COMPLETE RAYBESTOS AND/OR ALTO STEEL PLATE KIT; (6) DIRECT CLUTCH, (3) OVERDRIVE CLUTCH AND (6) FORWARD CLUTCH.

6. NEW OVERDRIVE FLEX BAND.

7. NEW INTERMEDIATE FLEX BAND.

8. NEW LATE TYPE PLASTIC/METAL "NO LEAK" DACRON 2WD.(FLAT) OR 4WD.(DEEP) FILTER**

9. NEW UPDATED FILTER BOLT.

10. NEW CLEVITE or FM CONVERTER HOUSING BUSHING.

11. NEW CLEVITE or FM TAIL HOUSING BUSHING***

Yani ucuzdan da ucuz :)

Çağlar abim iyi bilir beleşten birazcık pahalı parçaları bulabildiğimi :))) Aklınıza hiçbirşey takılmasın alın rahatlıkla :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
:))) Evet babam da torna tesfiyeci olunca tabiki eski bir tornacı neredeyse ara şanzımanı yeniden yapıp satacaktık :)
Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas

Caglar abi haklisin..samimi biseyi tarif edeyim..Abi parcalar TR ye giriste 2 katina cikiyor;orjinali olsun yan sanayii olsun..Abi parcalar AB sinirlari icinde cargosu olsun üzerine gelen KDV si olsun ayni..Komsuda(yunan da) bi arkadas ile bu ise girisilir diyorum ..haftada 1 kere Midilli yapar alir geliriz parcalari :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas

Asar bizi be abi..ama bu ortak pazar olayinda TR nin cikari nedir??biri aciklayabilirmi??

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Ah ah gümrük olayı olmasa ah diyorum ki ne ahh :)) TR' deki en büyük Explorer merkezini açmazsam benim adım da Hakan değil :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Asar bizi be abi..ama bu ortak pazar olayinda TR nin cikari nedir??biri aciklayabilirmi??

satın alıyoruz daha ne olsun :(

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Sözün özü; Explorer alınır bir daha satılmaz, satılamaz, satmak istenilmez :) Hazır Çağlar abim de tükkanı açmış İstanbulda, ara bakıma götürülür bi güzel bakımı yaptırılır :p Boya tabancaları saklanır, yoksa araç farklı renkte bulunur :(

Yorum bağlantısı
Dağhan Kaan Korkmaz

hayır hala arayıs içerisindeyim ve araştırma biraz ince eleyip sık dokumak lazım bu aracı almadan

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sözün özü; Explorer alınır bir daha satılmaz, satılamaz, satmak istenilmez :p Hazır Çağlar abim de tükkanı açmış İstanbulda, ara bakıma götürülür bi güzel bakımı yaptırılır :p Boya tabancaları saklanır, yoksa araç farklı renkte bulunur :)

Cillop gibi vernik te atılır missss

Yorum bağlantısı
Emre Olgum

dağhan bey eğer kaç tl ye kadar araç aradığınızı belirtirseniz bende yardımcı olurum size

zira 2 ay önce aldığım için sahibinden deki ilanların nerdeyse yarısını aradım

atıyorum aracın fiyatı 22 ise arayın korkmayın çoğu beklemediğiniz oranda indirim yapıyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...