İçeriğe Yönlendir

Cam Kiliti

Hüseyin Bay

Recommended Posts

Hüseyin Bay

2004 model c-max cam kiliti butonuna bastığımda butonun ışığı yanıyor fakat arka camları kitlemiyor. sizce sorun ne olabilir. resetleme yapılabiliyormu. resetle düzeltebilirmiyim teşekkür ederim arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Çocuk cam "kilidi" "düğmesine" bastığınızda arka cam elektronik kumandaları devre dışı kalır. Camların kapanması sözkonusu değildir. Cam kontrol bölümünde 4 adet kontrol düğmesi ve bir adet kilit düğmesi mi mevcut?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bay
Soruyu anlamadım.. Çocuk kilidinden mi bahsediyorsunuz.. ?

abi tam anlatamadım sanırım.2004 c-max ghia şofor kapısında 4 adet cam kumanda düğmesi var birde arkacamların acılıp kapanmasını önleye düğme var arka camları kitliyor. daha öncede bastığımda arka daki kişiler camlara müdahale edemiyorlardı şimdi ise o kilit düğmesine bastığımda yanındaki kücük led işık yanıyor fakat arkadaki kişiler camları indirip kaldırabiliyorlar bunu kastetmiştim

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Anladım.. Ama çözüm için bir şey diyemeyeceğim..

Işık yanmıyor deseniz anahtar diyecektim de.. Işık ta yanıyorsa, servis görsün derim..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bay

peki bu düğmeyi kilit düğmesini yani resetleme diye bir durum varmı burda bir cok şeyi anlattıklarınıza bakarak tamirden kurtuldum arızayı giderdim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Araba tamir gördü mü elektriksel olarak bir sorundan? Bağlantı değişmiş olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sigortayı sökmek veya kutup başını sökmek, çoğu yeri resetler..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bay

araba tamir görmedi fakat bundan önce akü bitmişti onu değiştirdiler. kablolarla ilgili bir işlem yapılmadı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...