İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Cihazı Montaj Projem

Taner Ulusoy

Recommended Posts

Taner Ulusoy

navigasyon cihazıma uzanmaktan sıkılıp ön konsola monte etmeye niyetlendim, şimdi yeri daha güzel hem de uzanmadan kullanabiliyorum.ön konsoldaki eşya gözüne takmaya karar verdim

fotoraf186.jpg

buraya küçük bi delik açıp, benim cihazı tutan arka parçaya uyacak vidali bi ayak bulmam lazımdı, bir mağazada gördüğüm iphone tutcusunun arkasının benim cihaza uyduğunu görünce hemen işe koyuldum.konsolda açtığım deliğe, aldığım yeni ayağın vidasını sıkarak söküp takabiliyorum

fotoraf172.jpg

fotoraf173.jpg

fotoraf175f.jpg

ve sonuç

fotoraf185.jpg

fotoraf181.jpg

fotoraf177.jpg

fotoraf166l.jpg

bu da gece görünüş. cihaza çok rahat uzanabiliyorum, görüntü de güzel oldu :)

fotoraf165.jpg

Yorum bağlantısı
H.Yusuf Kantarcılar
(düzenlendi)

vay vay vay :) çok güzel görünüyor. ön cama uzanmak ne kötü bir durum, keşke benim arabamda da müsait bir yer olsada aynını yapabilsek. ellerine sağlık müdürüm çok hoş..

tarihinde H.Yusuf Kantarc?lar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
H.Yusuf Kantarcılar
tesekkür ederim. dün biri audinin orjinal ürünü mü dedi :)

he ortağım artık o işlere bakıyoruz deseydin. orjinal ürünü olsa kaç bin tl çekerler kim bilir, tamponun kod numarasını söylemeye bile ekspertiz talep eden çok sevgili ve saygıdeğer! doğuş oto?

Yorum bağlantısı
Taner Ulusoy
güzel olmuş. :) yalnız fazla slow turk dinleme A4'de :ohooh:

teşekkür ederim.iyi yakalamışın, hava yağmurluydu ortam müsaitti slow turke :rolleyes:

he ortağım artık o işlere bakıyoruz deseydin. orjinal ürünü olsa kaç bin tl çekerler kim bilir, tamponun kod numarasını söylemeye bile ekspertiz talep eden çok sevgili ve saygıdeğer! doğuş oto?

orijinalini görmediğinden sordu adam herhalde. yoksa audi yeni doblolar gibi harici navigasyon cihazı takmıyo arabalara :flowers:

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
teşekkür ederim.iyi yakalamışın, hava yağmurluydu ortam müsaitti slow turke :)

bizde eşim sayesinde iki radyo dinlenir; biri slow turk diğeri joy turk...:flowers:

Yorum bağlantısı
Taner Ulusoy
bizde eşim sayesinde iki radyo dinlenir; biri slow turk diğeri joy turk...:rolleyes:

osman joy turku bilmiyorum ama slow turku dinlerim, her zaman değil tabi.resimlerden birinde süper fm açık onu da atlamayalım :police:

Yorum bağlantısı
H.Yusuf Kantarcılar

hımmmm mega site yi unutmayalım arkadaşlar :police:

ama o cihazı hem mp3 çalar, hemden navigasyon olarak kullanadabiliriz değil mi? cihaz buna müsaade ediyor galiba? benim takozumsu cihazda sadece birini kullanabiliyorsun.

Yorum bağlantısı
Taner Ulusoy

evet aynı anda hem müzik hem navigasyon olayı var, ama şarkıların arasına "100 metre sonra sola dönünüz" gibi cümleler girince şarkı dinleyesi gelmiyo insanın :)

Yorum bağlantısı
H.Yusuf Kantarcılar

müdürüm ya, benim leon'a igo primo yükleyemez miyiz? yada o ekrandaki audi logosu yerine ford logosu olamaz mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben asla delmezdim orayı... İnşallah delmeyip, kaliteli bir çift taraflı bant ile yapıştırmışsınızdır..

Erişim kolaylaşmış ama, sürüş güvenliğiniz azalmış.. Eğer ekrana bakarak kullanıyorsanız yeri yanlış..

Güle güle kullanın..

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Cengiz Yılmaz
(düzenlendi)

Bencede konumu pek uygun değil. Aracı deforme etmeden. Yola konsantrasyonu bozmayacak sekilde olmalı.

Cihazın vakumlu aparatını cama monte ederek. Dikiz aynasının alt tarafında ve 5 cm. sürücü tarafına yakın olması (Görüs alanını bozmayacak ve dikkat dağıtmayacak sekilde.) daha iyi olacağı kanaatindeyim.

tarihinde Cengiz Y?lmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Görüntü fena olmamış ama, ben de asla delmezdim. Asla...

Ben asla delmezdim orayı... İnşallah delmeyip, kaliteli bir çift taraflı bant ile yapıştırmışsınızdır..

Erişim kolaylaşmış ama, sürüş güvenliğiniz azalmış.. Eğer ekrana bakarak kullanıyorsanız yeri yanlış..

Güle güle kullanın..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...