İçeriğe Yönlendir

Fusionuma Acil Kılıf Lazım.

Volkan Ayan

Recommended Posts

Volkan Ayan

Arkadaşlar bizim fusiona uygun kılıf var mı? Özel diktirme güzel desen yok. İnternette bir çoğu uymuyormuş, ne yapacağız biz?

Yorum bağlantısı
Nedim Öner

Kılıf Fusion'u çok arabesk yapıyor. Ben kılıfsız kullanıyorum.

Zaten Fusion'un koltukları o kadar işlevsel ki, özelliklerini sınırlamayan uygun bir kılıf bulamazsınız... :D

Yorum bağlantısı
Volkan Ayan
Kılıf Fusion'u çok arabesk yapıyor. Ben kılıfsız kullanıyorum.

Zaten Fusion'un koltukları o kadar işlevsel ki, özelliklerini sınırlamayan uygun bir kılıf bulamazsınız... :D

kullanma kılavuzunda arka orta koltuk kalkıyor ve yerine ek parça konabiliyor diye yazıyor. bu hangi modellerde var?

Yorum bağlantısı
Volkan Ayan
Nerede ikamet ediyorsunuz Volkan bey ?

kocaelı gebzede ikamet ediyorum. İstanbul anadolu yakasına da gidebılırım

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Şurasıyla irtibata geçin. İlker abi sorununuzu en iyi şekilde çözecektir. İşçilik ve malzeme konusunda başta ben olmak üzere forumda kefil olacak çok kişi vardır.
Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Güzelim koltukları kılıf ile kapatmayın,siz oturun keyfine bakın,bırakın eskisinler.Aracı sattığınızda siz adi kılıflara oturmuşken alan kişi güzelim koltuklara oturacak.

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Güzelim koltukları kılıf ile kapatmayın,siz oturun keyfine bakın,bırakın eskisinler.Aracı sattığınızda siz adi kılıflara oturmuşken alan kişi güzelim koltuklara oturacak.

+1

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Kesinlikle haklısınız. :( Aracı aldığımda kılıf vardı; ertesi gün söktüm. Böyle daha iyi. :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...