İçeriğe Yönlendir

Anfi Sorunum Hakkında Yardım

Baran Babur

Recommended Posts

Baran Babur
(düzenlendi)

Arkadaşlar ilk önce herkese selamlarımı ve saygılarımı iletiyorum :D benim anfi bozuldu bu konuda yardım istiycem sizlerden :nazar:

anfi : ''Roadson USA 820'' 4 kanal ( 4x400w) 1600watt marka ve modelidir.

bunun sorunuda şu ; aslında uzun zamandır evde kullanıyorum yalnız bunu taşıdım dükkanıma orda bağlatılarını doğru şekilde yaptım elektrik vs. düzgün bir şekilde çalışıyordu ancak bilgisayara bağlantı kablosunu bağladım ve jag ucu bilgisayarın ses girişine takmamla kısa devre yaptı ve içinde bazı kondansatör ve dirençler yandı bunların renk kodlarını okuyamadığım içinde malzeme bulamıyorum teypçiyede götürdüm ama pek birşey çıkmadı tek umudum sizsiniz sevgili ford clup tr üyeleri..sizden isteğim eğer bu tür anfileri kullananlar varsa anfinin iç fotoğraflarını istiyorum yada içinde ki bağlantı(devre) şemasını istiyorum şimdiden çok teşekkür ederim herkese

eğer ki bu işi halledebilecek bir teypçi veya elektronikçi bildiğiniz varsa da istanbul çevresinde beni yönlendirerek yardımcı olabilirsiniz...

arızalanan bölgenin fotoğraflarını da en kısa zamanda siteye yükleyeceğim :nazar:

tarihinde Engin Deniz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

En güzeli sağlam bir elektronikçinin elinden geçmesi, eğerki fazla paraya malolacaksa atıp biraz daha kaliteli bir anfi almak :D

Yorum bağlantısı
Baran Babur
(düzenlendi)

Hakan abi senin dediğin gibi bi araba elektronikçiye bıraktım yine haber bekliyoruz sorun tespitten sonra çözüm yollarına başvuracağız :p aslında daha önce de teyp çiye bıraktım adam parça bulamadı bakalım bu sefer ne olacak :D

tarihinde Baran Babur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...