İçeriğe Yönlendir

Amtel Lastikleri İçin Soru,Öneri Ve İzlenimler

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Alacağımdan değil, bir müşterimin Passat'ında gördüm..

Bu ne dedim, Bende bilmiyorum, bir müşterim çok övdü ısrar etti aldım dedi.

Bilgisi tecrübesi olan arakdaşlar, paylaşalım lütfen..

Sonuca göre hareket edeceğiz..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Parası çok ucuz...

Diğer markalar 300 lira iken bu 175-200 lira..

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Bende Çinli cheryi çok övüyorum, 10numara tenekedir pardon arabadır. Desem ne diğişir :)

Konun özüne dönecek olursak, bırak tavsiye etmeyi hayatımda duymadım bile :) rus malıymış eskiymiş falan ama duymadım ve risklidir ve ne gerek var derim

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Rus imali bir lastiğin öncelikli olarak oranın iklimine göre yapılmıştır. Kalkıpta burada 45 derece havada 60 dereceye çıkmış asvalt'ta fazla ömürlü olamayacaktır diye düşünmekteyim, ama kış lastikleri kesin iyidir :)

Yorum bağlantısı
Naci Özkan

abi lastik hakkımda bi bilgim yokta isim biraz tehlikeli duruyo :)

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Ben kışlıklarını 1 kış kullandım. Denemek için Çamardı yolundan geldim Nevşehire, gayet iyiydi kar üzerinde. Bu kış da alacaktım ama lastikçe uğur'a kızınca vazgeçtim.

Yazlığını bilemem.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
abi lastik hakkımda bi bilgim yokta isim biraz tehlikeli duruyo :blush:
İsminde meymenet yok. :flowers:))

Terbiyesizler!... :crazy:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Rus imali bir lastiğin öncelikli olarak oranın iklimine göre yapılmıştır. Kalkıpta burada 45 derece havada 60 dereceye çıkmış asvalt'ta fazla ömürlü olamayacaktır diye düşünmekteyim, ama kış lastikleri kesin iyidir :blush:

Kış lastiği de Northmaster'mış..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Belshina distribütörlüğü alalım, sen yoldaşlarla bir konuş, satış temsilcisini de oradan getirtiriz, NEvşehire de bayilik veririz :blush:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Siz ne anlarsınız, Vw, kamyonetlerinin yarnsını daha getirmeden sattı, Amarok modeli.....

Yorum bağlantısı
Emin Önal
(düzenlendi)
Siz ne anlarsınız, Vw, kamyonetlerinin yarnsını daha getirmeden sattı, Amarok modeli.....

Alıntı (Milliyet) : 'VW yetkilileri, "Japonların hakim olduğu bir sınıfa girme kararı aldık. Amacımız yüksek satış rakamları değil, yapabileceğimizi kanıtlamaktı" diyor.'

amaç farklı olmasına rağmen yinede satıyor Vw.

Emmi sorun hakkında bir fikrim yok :rolleyes:

edit:imla

tarihinde Emin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emrah Korkmaz

ankaradan arabamı aldığımda arabanın sahibi amtelin kşlık lastiği nordmaster modelinden 1 çift vermişti araçla, kesinlikle harika bir lastikti. Türkiye distribütörü tatko grubuna bağlı sertaş lastik internette siteleri mevcut ama ben aynı lastiği bulamadım ürünlerin arasında bulsam hiç kaçırmazdım.

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Serdal Soysal

Konuyu hortlatayım ben dört kış kullandım daha bi dört kış daha kullanabilirdim ama bu aracıma bi boy küçük gelecekleri için satılığa çıkardım  :D internette ararken konu denk geldi.

İlanlarıma NORDMASTER diye markasını belirttim. AMTEL yazsaydım satışım olmazdı herhalde. :fiuw:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...