İçeriğe Yönlendir

Benzine Kolonya Mı Katıyorlar?

Uğraş Özyurt

Recommended Posts

Cihan Tiftik

Yanıyorsa sorun değil. :( Bugün petline dan 4.08'e benzin(mi artık bilmiyorum) aldım. Araba yürüdüğüne göre sıkıntı yok dedim geçtim. :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok uzun zamandır yapıyorlar. Hatta aldıkları alkolleri vergiden bile düşebiliyorlar. Faturasız alımda değil...

Yorum bağlantısı

o zaman hiç boşuna benzin istasyonuna gitmeye gerek yok.çekeriz bir süpermarkete 80 oktan limon kolonyası, doldururuz hem benzinden ucuz hem mis gibi ferah ferah koklaya koklaya uçarız :(:p:D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Motor alkollü sürücüde alkollü olursa alın size doğal modifiye 100 hp araç olur 300hp:))))

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Brazilyada 1.6 zetec motor ethenol mu alkol mu ne koyunca 100ps 145 nm den 113 ps 152 nm ye çıkıyordu :lol2: kendi sitesinde vardı fordun.

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

bu dünyada hilenin, sahtekarlığın biteceğini veya bir sınırı olabileceğini düşünmek imkansız malesef. ama bu dünyada böyle işte bir yanda iyiler ve iyilikten yana olanlar, diğer yanda kötüler ve kötüden yana olanlar.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Alkol son zamanlarda zaten yakıtlarda kullanılmaya başladı.

Yanma verimini arttırıyor.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Brazilyada 1.6 zetec motor ethenol mu alkol mu ne koyunca 100ps 145 nm den 113 ps 152 nm ye çıkıyordu :lol2: kendi sitesinde vardı fordun.

Methanol. :) Olsa da koysak.

Yorum bağlantısı
Murat Yıldırım

Zamlar böyle giderse yakında Marankinin otlarından yapılan karışımlarla arabaları hareket ettirmek zorunda kalacağız. :lol2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Kışın biraz alkol iyidir, depodaki suyu alır yakar. ama sürekli kullanımda korozyonu artırır. Karteri silindir çeperini aşındırır. Etanollü araçların en büyük derdi korozyondur. Dikkat.

tarihinde Mehmet G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...