İçeriğe Yönlendir

İlk Enteresanlığımı Yaşadım :) Yorumlarınız

Turgay Durak

Recommended Posts

Turgay Durak
(düzenlendi)

Selam arkadaşlar dün lpg mi taktırdım. İlk enterasanlığı bugün yaşadım :)Aracın rölantisin de , çekişinde , gaz benzin geçişlerinde hiçbir sorun çıkmadı.

Yaşadığım tek sorun aşağıda ki video da izleyeceğiniz sorun oldu 80 km hız ile giderken gazdan ayağımı çektim , tekrar bastığımda 2000 olan devir anlık olarak 1000 e kadar indi bu sorun benzinde hiç yok.1-2 sefer yapınca bunu video ya çektim hemen,yarın servise göstereceğim bu video yu da ama size de sormak istedim öncelikle sanırım ilk 3-5 gün kullanış hataları ortaya çıkaracaktır.

Teşekkürler

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Turgay abi bununla aynı sorun mu bilmiyorum ama, hız sabitleyici açıkken yokuş aşağı yolda devirde bu kadar olmasa da ufak titremeler oluyor benim düldülde de.

Yorum bağlantısı
Turgay Durak
(düzenlendi)

Benim araba da hız sabitlemede yok :blink: bakalım ilginç bir durum.Ben rölantide ve çekişte sıkıntı bekliyordum, onların maşallahı var ama bu sorun ilginç geldi. :unknw:

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Turgay Durak
(düzenlendi)

evet anlık bir silkeleme oluyor Mehmet abi.

ama şöyle ki;

düşük hızda ani hızlanma için gaza yüklendiğim de o silkelemeyi yapıyor. ama 80-90 km hızla giderken devir ve hız göstergesi düştüğünde silkelemeyi hissetmiyorum

tarihinde Turgay Durak tarafından düzenlendi
Gereksiz al?nt?.
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

kablolar..

bujiler..

püskürtücü çapı...

gibi sebeplerden yapabilir...

Yorum bağlantısı
Turgay Durak

teste soktular. buji dediler.

gittim 4 adet motocraft buji aldım. sorun çözüldü teşekkürler yorum yapan arkadaşlara

Yorum bağlantısı
Turgay Durak

işin ilginçi tek buji yağlı çıktı :)

araştırdım aşağıda ki sebebi buldum. bi sıkıntı olabilir mi ki ilerleyen zamanlarda? bende diyorum niye benim araba çok yakıyor :police:)))

"-Bujiler söküldüğünde yağ birikintisi varsa yanma odasına fazla yakıt giriyor demektir, "

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bujiye yağ, üst kapağın contasından sızar, yakıt hava ile ilgisi yoktur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...