İçeriğe Yönlendir

Anlık Geçici Hata Da Nedir?

Ahmet Göksel

Recommended Posts

Ahmet Göksel

bugün aracımı çalıştırıp gittiğim yerde kontağı kapatınca lpg bitince gelen sese benzer kısa kısa çalan uyarı sesi duydum. hemen atiker bayisine gittim. bilgisayara bağlandı kalibrasyon yapıldı falan her şey normal ancak hata sayfasında anlık geçici hata diye bir uyarı çıkıyor. hatayı siliyorlar ancak yeniden geliyor. kartın değişmesi gerek dedi. kartta 275,00 tl miş. yuhh dedim içimden sonra gelirim deyip çıktım bayiden. burada sormadan karar vermek istemedim. acaba kartı değiştirmem gerekiyor mu? gaza geçişte yakıtta ve kalibrasyonda bi sorun yok. sadece o hata var. bu arada geçici olarak kartı değiştirler aynı hata tekrar etmedi. siz ne diyorsunuz bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum?

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman
bugün aracımı çalıştırıp gittiğim yerde kontağı kapatınca lpg bitince gelen sese benzer kısa kısa çalan uyarı sesi duydum. hemen atiker bayisine gittim. bilgisayara bağlandı kalibrasyon yapıldı falan her şey normal ancak hata sayfasında anlık geçici hata diye bir uyarı çıkıyor. hatayı siliyorlar ancak yeniden geliyor. kartın değişmesi gerek dedi. kartta 275,00 tl miş. yuhh dedim içimden sonra gelirim deyip çıktım bayiden. burada sormadan karar vermek istemedim. acaba kartı değiştirmem gerekiyor mu? gaza geçişte yakıtta ve kalibrasyonda bi sorun yok. sadece o hata var. bu arada geçici olarak kartı değiştirler aynı hata tekrar etmedi. siz ne diyorsunuz bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum?

lpg kiti zaten 990 lira..

Yorum bağlantısı
Ahmet Göksel

çözüldü: hata bakım zamanının iki hafta önce filitreleri değiştiğinde yeniden ayarlanması gerekirken ayarlanmadığından kaynaklanmaktaymış, atikere mail attım sağolsunlar hemen cevapladılar, atiker bayisine gittim kendileri ile irtibata geçip düzelttiler. usta daha önce böyle bir hata ile karşılaşmadığından bilmiyormuş. buda ayrı bir handikap ama hata giderildi önemli olanda bu :unsure2:)))

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...