İçeriğe Yönlendir

Plaka Aydınlatmasını Led Yaptım.

Hüseyin Sönmez

Recommended Posts

Murat Dere
Aaaaa, hiç Boz Arı duymamıştım ilginç....

Diil, kutup arısı... Sen de bi şey bilmiyon canım. :seytan:

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
(düzenlendi)

Ne güzel tartışmaları kaçırmışım.

Resimler uçmuş.

Lehim teli ara baglantılarda kullanmak hata olur tel olarak kalırsa 6 ay sonra yapısı bozulur,elin degerse madem agırlık boyutuna inmişsin en incesinden trafo teli bulup kullan bu sıkıntı biter lehim telinden çok daha hafiftir.Lehimlemeside ustalıgı arttırır :blush: Ben bazen bakır yol niyetine kullanıyorum.Smd sınıfı elektro parçalar ile nano sınıfı parçalar boyut ve birazda yapısal olarak farklıdır karıştırmayalım,smd parçalar 70 li yıllarda kullanılmaya başlandı Nano parçaların mazisi daha yeni sayılır ve elinizle yada cımbızla tuıtup takamazsınız microscop lazım.

:lol2:

Çinliler bir çok standardı bozdular belki 3 lük telde çıkmıştır :flowers: Sayın öğretmenim boşa yazmaz. :rolleyes::rolleyes:

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)

ya benim plaka aydınlatma ledleri devamlı patlıyor :flowers: bunlara bi cözüm bulamadım gitti en sonunda. şerit led yapmayı dusunuyorum ampül yerine

1 senedır sorunsuz kulladıgım xenonlar bugun su koydu sag far çalışmıyor :blush:

tarihinde Sinan Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

smd led alacaksın Sinan, bir seneyi geçti heralde hala ilk günkü gibi :) Maşallah diyeyim :D Mert Can da almıştı oda memnun.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Ne güzel tartışmaları kaçırmışım.

Resimler uçmuş.

Lehim teli ara baglantılarda kullanmak hata olur tel olarak kalırsa 6 ay sonra yapısı bozulur,elin degerse madem agırlık boyutuna inmişsin en incesinden trafo teli bulup kullan bu sıkıntı biter lehim telinden çok daha hafiftir.Lehimlemeside ustalıgı arttırır :lol2: Ben bazen bakır yol niyetine kullanıyorum.Smd sınıfı elektro parçalar ile nano sınıfı parçalar boyut ve birazda yapısal olarak farklıdır karıştırmayalım,smd parçalar 70 li yıllarda kullanılmaya başlandı Nano parçaların mazisi daha yeni sayılır ve elinizle yada cımbızla tuıtup takamazsınız microscop lazım.

:D

Çinliler bir çok standardı bozdular belki 3 lük telde çıkmıştır :lol2: Sayın öğretmenim boşa yazmaz. :good1::D

Oktay abi 5 ay bitti birşey yok. :D

Yorum bağlantısı
Misafir
Oktay abi 5 ay bitti birşey yok. :lol2:

Olmasın uzunca süre kullan. :lol2: Ben sadece ikazda bulundum. :good1:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Olmasın uzunca süre kullan. :police: Ben sadece ikazda bulundum. :good1:

Abi ikazlarını dikkate alıyorum, merak etme,

ilham kaynağımız senin ile birlikte birkaç abimiz. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...