İçeriğe Yönlendir

Mondeo'ya Pasta Yaptım Ama Sadece Pasta...

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Bugün işim azdı...

Bir arkadaşımla makina ile pasta yaptık.. Cilaya geçmek üzere iken yağmur yağdı.. Kapalı alanımız da yoktu...

Cila yarına kaldı...

Yarın direk cilayı yapsak olur mu... Bir kez daha pasta yapmamız gerekir mi.. ?

fotoraf0064x.jpg

Yorum bağlantısı
Akan Belen

50/50 fotoğraf sanırım sağ yapılmış sol kirli.Güzel olmuş.Tekrar pasta yaparak aşındırmaya gerek yok yıkayıp kurulayıp cila atsanız yeterli zaten Finish Kare 1000P Hi Temp Sealant koruma atarsanız açık renkli araçlarda bu ürünü çok övüyorlar aklınızda olsun

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Gerekmez, sür cilayı. Vesile ile www.meteor.gov.tr :flowers:

Meteor gov tr sapıttı bu günlerde..

Bunlara göre bugün yağmayacaktı...

Yine bunlara göre şu an yağmıyor ama Nevşehir'i sel götürüyor :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
50/50 fotoğraf sanırım sağ yapılmış sol kirli.Güzel olmuş.Tekrar pasta yaparak aşındırmaya gerek yok yıkayıp kurulayıp cila atsanız yeterli zaten Finish Kare 1000P Hi Temp Sealant koruma atarsanız açık renkli araçlarda bu ürünü çok övüyorlar aklınızda olsun

Evet, bant çektim ortaya ve sağ taraf yapıldı.. Görelim ne yaptığımızı demiştim..

Kullanılan pasta ne bilmiyorum... Arkadaşıma çok güvenirim.. Yarın kullanacağı cila ne onu da bilmiyorum ama kullanma talimatını okudum...

Ya güneş altında yada sıcak kaput üstüne uygulayın yazıyordu.. İnanamadım. :D

Yarın markalarına bakarım..

Şu ana baktığımda, araba cila çekilmiş gibi görünüyor.. yağmur damlalarının seyri aynı cilalı gibi..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu arada,

Bu konu hakkında Servet ile iddiaya girmiştik... Servet kazandı :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ben hala inanmıyorum.Eğer ürünün üstünde Türkçe sonradan yapıştırma etiket varsa onu söküp orjinaline bakın derim.İlk defa cilanın sıcakta uygulanacağını duydum,Sonax'ın bazı ürünlerinde derki güneş altında uygulanabilir.Aman dikkat uğraşmayın sonra

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Boyacı değişecek, mesaj alındı :rofl:

premium boya kaportacı ile çalışmazsan, güneş altında yaparlar cilanı işte böyle :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Boyacı değişecek, mesaj alındı :clapping:

Boyacı ile ne lakası var.. İddiamız bu değildi ki. :)

Sen ilk mesajı Can yazacak dedin.. Ben Çağlar yazacak diye düşünmüştüm :clapping:

Ben hala inanmıyorum.Eğer ürünün üstünde türkçe sonradan yapıştırma etiket varsa onu söküp orjinaline bakın derim.İlk defa cilanın sıcakta uygulanacağını duydum.sonax ın bazı ürünlerinde derki güneş altında uygulanabilir.Aman dikkat uğraşmayın sonra

Sonax değildi..

Nano bir ürünmüş..

İyi sonuç için güneş altında veya kaput sıcakken uygulayın yazıyor...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ayışığında olmuyormuy muş :clapping: neyine iddiaya girdiyseniz payımı da isterim, yerik burada Can ile :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Boyacı ile ne lakası var.. İddiamız bu değildi ki. :)

Sen ilk mesajı Can yazacak dedin.. Ben Çağlar yazacak diye düşünmüştüm :clapping:

Haa evet :clapping: Ancak senin cila ile işlemin bizimkinin anlatımı ile alakasız. Her halukarda boyacı değişecek. Islandı diye bir daha pasta attığı araçlar var.

Neyseki burnumuzun dibinde profösyonel Rack-in coll'dan kaçmış boyacımız var :clapping:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Güneş altında atılan nano cila, her müşterinin isteyeceği bir ürün olmuş bu :)

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Benim de canım istedi. :clapping: Elle uygulasam verimli olurmu acaba. Makina garantide. :)

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Benim de cilaya ihtiyacım var önereceğiniz bir marka var mı?hazır araba temizken uygulayayım yarın.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Nano ürünlerin uygulamaları biraz daha farklı oluyor çok ince şekilde sürüldüğü için kuruma olayı çok daha çabuk olur ki bu sıcak yüzeyde dahada artar ve genelde ıslatılmış sıkılmış mf bezin üstüne fıs fıslanır panel panel hatta kaputu ikiye bölüp yapmak iyidir beklemeden kuru mf bez ile parlatılır.

Arkadaşınız muhtemelen biliyordur güvendiğiniz biriyse sıkıntı yok

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Haa evet :) Ancak senin cila ile işlemin bizimkinin anlatımı ile alakasız. Her halukarda boyacı değişecek. Islandı diye bir daha pasta attığı araçlar var.

Neyseki burnumuzun dibinde profösyonel Rack-in coll'dan kaçmış boyacımız var :clapping:

Evet.. pardon.. bunu da konuşmuştuk.. sen tekrar pasta gerekir benim boyacı öyle diyor demiştin. .ben de bir daha atmam cilayı basar geçerim demiştim. :clapping:

Nano ürünlerin uygulamaları biraz daha farklı oluyor çok ince şekilde sürüldüğü için kuruma olayı çok daha çabuk olur ki bu sıcak yüzeyde dahada artar ve genelde ıslatılmış sıkılmış mf bezin üstüne fıs fıslanır panel panel hatta kaputu ikiye bölüp yapmak iyidir beklemeden kuru mf bez ile parlatılır.

Arkadaşınız muhtemelen biliyordur güvendiğiniz biriyse sıkıntı yok

Arkadaşıma güvenirim.. Pastayı çok güzel yaptı. Yedire yedire yavaş yavaş girişti arabaya...

Benim de cilaya ihtiyacım var önereceğiniz bir marka var mı?hazır araba temizken uygulayayım yarın.

Yarını bekle... :clapping:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Meuiars'ın videolarının %90 ı öğlen güneşinin altında çekiliyor. Ben de yapanın mahareti sanıyordum. :clapping::)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

c.tesi gel, ürünler hazır, gözden çıkardığın pantalon + tişörtü kap gel :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Eğer sadece koruma amaçlı cila atacaksanız ve aracınız koyu renkte ise Collinite 915 wax üstüne yıkamalardan sonra Hydrorep Hızlı Cila Yüksek su kaydırıcılık ve parlaklık ta sağlar tadından yenmez hale geliyor

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun
c.tesi gel, ürünler hazır, gözden çıkardığın panatalon + tişörtü kap gel :seytan:

Bu haftasonu çalışıyorum abi :crazy:şöyle marketlerden alacağımız kolay uygulamalı birşey alsam diye düşünüyorum.

Eğer sadece koruma amaçlı cila atacaksanız ve aracınız koyu renkte ise Collinite 915 wax üstüne yıkamalardan sonra Hydrorep Hızlı Cila Yüksek su kaydırıcılık ve parlaklık ta sağlar tadından yenmez hale geliyor

Aracım aytozu gri dediğiniz ürünü bir araştırayim.

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Yarın izinliyim aslında merak ettim bak şimdi,Can ne oldu senin dash ler benmi kaçırdım sen mi konu açmadın.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Bir arkadaşımla makina ile pasta yaptık..
Benim de canım istedi. :p Elle uygulasam verimli olurmu acaba. Makina garantide. :p

Neyli bu pasta :p bak şimdi benim de canım çekti. :seytan::crazy:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Neyli bu pasta :p bak şimdi benim de canım çekti. :seytan::crazy:

sizdeki focusa lazım olmayan bişey....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...