İçeriğe Yönlendir

Şimdi Deprem Oldu

Uğraş Özyurt

Recommended Posts

Nedim Öz
(düzenlendi)

Fenerbahçedeyim burdada çok hissedildi.Bursadan aldığım haberlere göre ordada korku yaşanmış.Umarım merkez üssünde hasar yoktur ...Büyük geçmiş olsun:(

tarihinde Nedim tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fırat Şenol

Çanakkalede de baya bir sallandık . Yalnız öyle 5 sn. filan değil eni konu uzun uzun sallandık , baya korktuk . İnşallah sıkıntı yoktur Kütahya ve çevresinde...

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Hiç bir şey hissetmedik? Mecidieköy?

biz hissettik 500mt aşağısı. 4.kattayız

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
biz hissettik 500mt aşağısı. 4.kattayız

Bayağı ilginç oldu bu iş :clapping::)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

2011.05.19 23:41:44 39.1018 29.1380 5.0 -.- 4.0 -.- ŞAPHANE (KÜTAHYA) İlksel

2011.05.19 23:36:26 39.1170 29.1780 5.0 -.- 3.9 -.- ŞAPHANE (KÜTAHYA) İlksel

2011.05.19 23:25:32 39.1238 29.0785 5.0 -.- 4.6 -.- SİMAV (KÜTAHYA) İlksel

2011.05.19 23:15:22 39.1490 29.1025 7.0 -.- 5.9 -.- SİMAV (KÜTAHYA) İlksel

2011.05.19 22:59:46 39.1338 29.1200 8.4 -.- 3.8 -.- SİMAV (KÜTAHYA) REVIZE01 (2011.05.19 22:59:46)

Yorum bağlantısı
Anıl Özer

Yaklaşık yarım saat önce oldu koltukta oturuyorduk.Dedik dışarı çıkalım çıkmışken bizim oğlanla biraz piyasaya bakalım.Herkes dışarı dökülmüş

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Beylikdüzü 9.katta, yatmış tv izliyordum başım döndü zannettim çıkıp şöyle bi dolaştım sokaklara çıkanlar vardı.Allah hepimizi korusun ve herkese geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Herkese çok çokgeçmiş olsun İnşallah can kaybı yaşanmamıştır

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

Kütahya - Gediz'de ailem oturuyor, dün de bir arkadaşımız izine ayrılıp memleketi Simav'a gitmişti akşam zor da olsa her iki tarafla da irtibat kurabildim Simav'da 2 ölü var maalesef ve 100'e yakın yaralı. Simav'daki arkadaşım kısmi göçükler olduğunu özellikle isninat duvarları, bacalar ve dayanıksız bina eklentilerinin göçmüş olduğunu söyledi geceyi herkesin dışarda geçirdiğini, elektriklerin olmadığını söyledi. Gediz'de durum daha sakin. Allah yardımcıları olsun. Milletimize geçmiş olsun.

Reşitpaşada (Sarıyer) biz de iyi sallandık..:s

tarihinde Osman Y tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

cümleten gçmiş olsun. 14. katta baya sallandık, çokmu yükseğe çıktık ne.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

depremi hisseden yok mu?

tarihinde Osman Y tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)

Tekirdağ merkez üssü 8.4km derinlikte 5.2 şiddetinde sallandık. Yemekteydim, bayağı hissettik. Tekirdağ'da telefonlar çalışmıyorlarmış.

Var mı oradan birilerine ulaşabilen?

tarihinde Sani Ger?on tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Palaz
1 dakika önce deprem oldu,tırstım hazırlıksız yakalandım,elim ayağım birbirine dolaştı :D Merterde bayağı bir hissedildi... :D

Bende gebzede hissettim baya bi salladı umarım deprem bölgesinde kötü bir şey yoktur.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Şu an Tuzla iş yerimdeyim.. Biz hissetmedik.

Edit : Fazlaca hissedenler yapılarına dikkat etsin. 99 yılında öğrendiğime göre çok hissedilen yapılar risk grubunda oluyor.

tarihinde Servet Ayd?n tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
depremi hisseden yok mu?

Büyükçekmecede hiçbirşey hissetmedik.

:D

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

Pendik'te de (en azından bizim oturduğumuz binada) hissedilmedi...

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Tekirdağ ile tesadüf telefonla konuşurken hissedildi; tekirdağdaki çığlıktan 5 saniye sonra Bursada hissedildi..

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Şu an Tuzla iş yerimdeyim.. Biz hissetmedik.

Edit : Fazlaca hissedenler yapılarına dikkat etsin. 99 yılında öğrendiğime göre çok hissedilen yapılar risk grubunda oluyor.

bizim binada camları keyfe keder pimapen yapıyorlar adamlara temele güçlendirme yapalım, depremde çok sallanıyoruz diyoruz masraf çıkartma diyorlar böyle giderse taşınacağım buradan.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Tekirdağ ile tesadüf telefonla konuşurken hissedildi; tekirdağdaki çığlıktan 5 saniye sonra Bursada hissedildi..

çok enteresan, demek sismik dalgalar 5 sn/hız ile oralara kadar ulaşabiliyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...