İçeriğe Yönlendir

İlginç Bir Hobi

Mert Can Usta

Recommended Posts

Mert Can Usta
(düzenlendi)

Hobi olarak kendime değişik bir konu seçtim :nazar: , supra , evet toyotanın supra modeline hastayım . Youtube ' dan boş zamanlarımda supraların çekilmiş değişik sokak veya drag yarışlarını izliyorum . Bu videolar arabanın TÜRKİYE ' de neden olmadığını bana güzelce anlatıyor :nazar:

Bu son izlediğim 2 videoyu sizlerinde izlemesini isterim ve belki kafasında soru işareti olan ; bu araba ülkemizde neden yok sorusuna paylaşacağım 2 video bayağı yardımcı olmakta :melek:

Videoların nasıl eklendiğini bilmediğim için direk link olarak paylaşıyorum ..

tarihinde Mert Can Usta tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Can Usta

Offf :D , ben 2.el araba sitelerine baktığımda hiç denk gelmedi ondan yok deme gereği duydum , İstanbul ' da var ve 2 tane vvvvee ard arda , ilk uçakla İstanbul'a geliyorum :D :D :D . Yurt dışı kaynaklı 2.el sitelerinde çok pahalı da değil aslında şöyle bi 20milyara sağlam motorlu supra alınabilir yani .

Yorum bağlantısı
Mert Can Usta

Zaten motora benzin dayanmaz ki , araba 800 beygir :D . Arkadan tankerin gelmesi lazım anca :D :D :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
3 Tane 2 Gri 1 Sarı Yemek yemek için Maslak Atatürk otosanayide yemeğe gittiğimde gördüm :)

Yemek yemek için yemeğe mi gittin Can? :good1: İlginç adamsın. :) Ehheheeee... :D

Hobi olarak kendime değişik bir konu seçtim :D , supra , evet toyotanın supra modeline hastayım . Youtube ' dan boş zamanlarımda supraların çekilmiş değişik sokak veya drag yarışlarını izliyorum . Bu videolar arabanın TÜRKİYE ' de neden olmadığını bana güzelce anlatıyor :D

Bu son izlediğim 2 videoyu sizlerinde izlemesini isterim ve belki kafasında soru işareti olan ; bu araba ülkemizde neden yok sorusuna paylaşacağım 2 video bayağı yardımcı olmakta :D

Videoların nasıl eklendiğini bilmediğim için direk link olarak paylaşıyorum ..

Adreslerin sonlarındaki WIkB6Zl1wc8 kodlarını kullanarak youtube köşerli parantezleri içine (kodu açıp kapatarak) link verebilirsin. Örnek:

Şu konuya da bakabilirsin.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Çok açıklayıcı olmuşum dimi abi ya hahaha Yemek yemek için Lokantaya gittim dicekken Ana unsur olan Yemeğe Bağlamışım konuyu tekrar ;) .

Senin de ben gibi aklın fikrin yemekte herhalde Can'ım. :D Bu göbee n'apcaz be Can? :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çanakkale de Muğla çipurası ızgara yaparlarmış, lezzetli de olurmuş derler :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Çanakkale de Muğla çipurası ızgara yaparlarmış, lezzetli de olurmuş derler :D

Fantom bazen şehre iner... :keyifli:

Yorum bağlantısı
Mert Can Usta

Türkiye 'deki 2.el araba sitelerine koysalar bari satacakları zaman , bu arada ŞAMPİYON FENERBAHÇE :D :D : D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...