İçeriğe Yönlendir

Ford Kuga 2011

Gürhan Karakuş

Recommended Posts

Hasan Dönmez

Bence çok güzel bir araba..

özellikle son zamanlarda trafikte çok fazla görmeye başladım..

çok iyi fiyata almışsınız..

Hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullanın.. :D

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
H.Cenk Bayrakçı

E bayağı olmuş, araç geleli, sürüş izlenimlerinizi alalım...:)

Yorum bağlantısı
Çağdaş Hatırnaz

Cok guzel bir araba almissiniz. Galeriye her gittigimde bakarim hala doyamadim bakmaya :) gule gule kullanin.. Bir ara fotograf koyunda bakalim bir daha.

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Çağlar Abi ve Sefa'ya katılıyorum.

O pralarda en güzel araç. Ford'un tek hatası içini CMAX benzeri yapmış olması. Çok klass bir araç. Jant ve lastikler büyütüldükten sonra araç dahada güzelleşiyor. İnşallah bi-xenon ve cam tavanlı almışsınızdır. O aracı araç yapan iki güzel özellik. Yakıt cimriliğide ayrı. Yazılımla dahada güçlü hale getirilip güçlü bir 2000 TDCi motor haline gelir.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Hamit Aytar

Selamlar.... Ford kuga sahibi biiyim. Hatta ilk çıktığından beri, 3 yıldır kuga hayranı ve otomatik alma niyetim yüzünden geçtiğimiz yaz powershift almış biri olarak bu güzel siteye yeni üye oldum.

Yalnız Ford club ama sanırım kuga sahipleri de, üyeler de çok çok az:(

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun, ben şu aralar Skoda yeti ye takmış durumdayım, crossover sınıfında ama 2.0 tdi ve 170 hp olunca kuga geride kaldı benim için, içi zaten c-max, bari yaptınız farklı olsun değilmi, araba dıştan güzel, içine binince cmax bu yahu hemde daha darı diyor insan, yinede güzel araba yalnız.

Yorum bağlantısı
Guest Taylan ?im?ek
Hayırlı olsun, ben şu aralar Skoda yeti ye takmış durumdayım, crossover sınıfında ama 2.0 tdi ve 170 hp olunca kuga geride kaldı benim için, içi zaten c-max, bari yaptınız farklı olsun değilmi, araba dıştan güzel, içine binince cmax bu yahu hemde daha darı diyor insan, yinede güzel araba yalnız.

Herkesin bir zevki var muhakkak ama Yeti dediğiniz araba manuel vites ve bana göre dışardan bakınca fiat dobloya benziyor, içerden bakınca ise hiçbirşeye benzemiyor. Ayrıca bagaj kapağını açtığınızda göreceğiniz şey :unknw: , sınıfının en dar, bagaj hacmi en küçük arabasıyla ilgilenip Kuga'ya dar diyorsunuz. Siz 2.0 170 hp aracınıza 75 küsür bin sayacaksınız, 1.2 sini 39.000 e alan vatandaş sizle aynı kasaya binecek, ne anladım bu işten. Bütün firmalar belli bir consept dahilinde üretildiklerinden modellerinin birbirlerine benzerlikleri olacaktır. Bu WV de de böyledir, Nissan da Toyota da değişmez.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Sınıfındaki araçlar içinde bence en şık olanı güle güle kullanın. Çok da severim.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan
Selamlar.... Ford kuga sahibi biiyim. Hatta ilk çıktığından beri, 3 yıldır kuga hayranı ve otomatik alma niyetim yüzünden geçtiğimiz yaz powershift almış biri olarak bu güzel siteye yeni üye oldum.

Yalnız Ford club ama sanırım kuga sahipleri de, üyeler de çok çok az:(

Kuga herkesin ulaşabileceği fiyatlarda değil malesef o yüzden pek fazla üyemizde de yok diye düşünüyorum. Bir meslektaşınız, Kuga aracında güzel değişiklikler yapmıştı. Bu linkten detaylarına ulaşabilirsiniz. Hoşgeldiniz :lol2:

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
Hamit Aytar

Uzun aradan sonra tekrar yazıyorum sitemizde:)

Ben Kugayı alalı 2.5 yıl olacak. 56binde. Yakıt tüketim ortalamam 7.1lt/100km. Hiç ciddi sorun yaşamadım. Çok büyük keyifle kullanmaya devam ediyorum.

Tek sıkıntım ford yetkili satıcılarının kugaya üvey evlat muamelesi yapıyor olmaları. Avrupada birçok aksesuar, özellik 2 yıldır satılıyor iken memleketimize getirilmiyor olması!!!!!

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mehmet Akif Tarakcı

Hayırlı olsun öncelikle allah kaza bela vermesin.

Kuga kullanıcı olarak birkaç bilgi vermek istiyorum. Araç aşırı derece kibar araçtır mesela çalışırken benzın kapagını acın hemen arıza gosterge ışıgı yanıyor.Elektronik işlem uygularsanız mesela kapıları kıtlenınce sis farlarının bir süre yanması gibi modifiye amaclı işlerde cok dikkatli olmak lazım araç hemen kendini kitliyor. immobilizer devreye giriyor. yaklasık 1 2 gün serviste kalıyor.

Yorum bağlantısı
Tugay Kayseri

bence çok güzel araç sportif duruşu var doğru secim yapmışsınız kötü dedikleri bmw x5 ten kötü tabiki :)

Yorum bağlantısı
mehmet özalp

kuga nın kullanan kişiye kesinlikle büyük keyif verdiğine inanıyorum direksiyonu belki connect paneli focus gibi olabilir :) fakat kore yada benzeri araçlar gibi insanları çezbedip aldırtan çok önemli olmayan özelliklere sahip olmasada kalitesi sürüş keyfi vede yakıt ekonomisi yeter.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ege Y. Adaş

Bizde 2012 kuga vardi titanium ve opsiyonel olarak ekletebileceginiz butun ozellikler vardi kisacasi anlatmak gerekirse kabin gorunusune bnde katiliyorum hem focus hem kugaya binmis biri olarak kugayla 130 140 la giderken araba sanki yolda kayiyor gittigini hissetmiyorsunuz bile konfor bakimindan ustune daha gormedim rav 4e de bindim fakat kugadaki tek sikinti hafif arazi yolu gormesin gorunce hemen takur tukur sesler basliyordu bunu 15 bin kmden sonra yapmaya basladi fakat bnce cok dogru bi karar vermissiniz ve sunuda eklemek isterim araba guvende oldugunuzu hissettiriyor

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Hamit Aytar

Merhaba

Ben 2011 Kuga TnX aracım için navigasyon arayıp durmuşumdur yıllardır. Piyasada orjinali yok ama birçok oem firma bi şekilde takılıyodu

En son ford yetkili servisimdeki arkadaşlarımdan cyclone marka navigasyonu servis ortamında ve otokoç garantisiyle takabildiklerini öğrendim. Şimdi cyclone marka navigasyon almayı planlıyorum.

Bu konuda bilgisi, tecrübesi olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...