İçeriğe Yönlendir

Katalitik Konvert&#246r Olmadan Muayeneden Geçebilir Miyim?

Alper Erdoğan

Recommended Posts

Alper Erdoğan

Arkadaşlar acil görüşlerinizi almam lazım. Sorunum şu aylar önce konvertör dağıldı söktürdüm. Muayene zamanı geldi çattı emisyon pulu almak için gittiğimde görevli arkadaş yokmuş, yerine bakan da oldukça acemiydi. Araç bilgilerini girdikten sonra araçta konvertör olup olmadığını sordu ben de araçta konvertör vardı fakat ben söktürdüm dedim. Oraya konvertör yok diye yazdı yani fabrika çıkışı konvertörsüz araçlar gibi cihaza girdi ve doğal olarak testi geçti. Asıl önemlisi şu muayenede adamlar bana verilen "geçti" belgesine mi bakarlar yoksa arabanın altına girip bu araç konvertörlüymüş git takdır da gel mi derler. Emisyoncu arkadaş farkında olmadan beni büyük bir masraftan kurtardı ama açıkçası korkuyorum geri çevürecekler diye. Ne dersiniz arkadaşlar lütfen fikri olan yazsın ona göre hazırlığımızı yapalım.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Geçti belgesine bakılır ama bir sonra ki muayenenizde ne olur onu bilemem.

Düzenleme:Soruyu yanlış anladığım için yukarıdaki cevabı verdim muayeneden geçti anlamdım ben.

tarihinde Tahir ?lter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emisyondan geçersiniz bu sorun değil ama muayenede sizden katalitik konvertörü isteyeceklerdir..

Yorum bağlantısı
Alper Erdoğan

Teşekkür ederim Mehmet Bey. Sanayiye yol göründü yine...

Yorum bağlantısı
Ömer Mıcık

Mart ayında egzos emisyon ölçümünden sorunsuz geçtim. Muayene gittiğimde katalizörü istediler. Aynı gün taktırdım gittim muayeneden geçtim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...