İçeriğe Yönlendir

Bursa'da Tanıdığınız Otoboyacısı Var Mı ?

Hüseyin Şancı

Recommended Posts

Hüseyin Şancı

Merhaba Bursa'da tanıdığınız yada aramızda Bursa'da otoboya işleri yapan var mı? Birkaç işlem yaptırmak istiyorum sanayiye gittim uçuk fiyatlar çekiyorlar önerebileceğiniz bir usta var mıdır ?

Ne yaptırmak istediğimi soracak olursanız

1.Park sensörü boyanacak

2. Kısmı yerlerde serviste yapılan lokal boyalarda çapak kalmış onu temizletmek istiyorum yaptırdığım servise gidemem onu baştan söylemek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu işlemler için çekilmiş olan fiyat nedir? Boyada çapak kalmış derken, silikon yapmış içe göçmüş olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Şancı
Bu işlemler için çekilmiş olan fiyat nedir? Boyada çapak kalmış derken, silikon yapmış içe göçmüş olabilir mi?

çapak dediğim boyadan sonra üzerinde toz yada benzeri şeyler kalmış elle hissediliyor park sensörü boyama için 75-125 tl istediler park sensörü 50 tl zaten :lol2:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

park sensörünü boyarken tamponun da mı katmışlar iş içine :lol2: , boya üstünde kalan vernik tozu olabilir, temizleme tineri (profesyonel için) veya pasta cila yapılmalı.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Şancı
park sensörünü boyarken tamponun da mı katmışlar iş içine :D , boya üstünde kalan vernik tozu olabilir, temizleme tineri (profesyonel için) veya pasta cila yapılmalı.

tamponu sökmek için o kadar istiyorlar :lol2:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Zaten sökebilse :D

Demek zor sökülüyo bunlar ; iyi bari bir gün arabanın yanına geldiğimde tamponları delik deşik görmem.. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...