İçeriğe Yönlendir

Yaz Servis Kampanyası

Serhat Kaptan

Recommended Posts

Özgür İncigülcan

Ben daha önce hiç klima gazını doldurmadım.Açıkcası eksikmidir değilmidir bilemem.Bende gidip bir baktırayım diyorum fakat sizde klima gazı çatlak vs yoksa eksilirmi?

Yorum bağlantısı

Ben daha önce hiç klima gazını doldurmadım.Açıkcası eksikmidir değilmidir bilemem.Bende gidip bir baktırayım diyorum fakat sizde klima gazı çatlak vs yoksa eksilirmi?

Kardeşim normalde 2 yılda bir doldurun diyende var soğutmasında problem yoksa dokunmayın diyende var. Tamamen seninle arabana arasında bir konu.Klima gazı çatlak vs olmasa da eksilir. Sonuçta soğutma yapmak için o gaz kullanılıyor. Buzdolabında ki mantık. Hatta bizim burda buzdolabına gaz basan bi yer arabalara da gaz basıyor :D Sen servise bi git. Onlar aracın içine bi termometre koyup klimayı açıp kaç dereceye kadar soğuttuğunu kontrol edip gazla ilgili fikir verebilirler. :good1:

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Özgür,eğer soğutmada bir sorun yoksa gaz sorunun yok demektir.Eğer içeriye klima açıkken ılık hava üflüyorsa benimki gibi gazdan kaynaklıdır.Ben gazı doldurttum ve şu anda sorun yok..

Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Bu ''kdv dahil 109 tl üzeri alımlarda araç temizlik seti hediye'' maddesindeki araç temizlik setinin içeriği nedir acaba gidenlerden soran oldu mu bunu?

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Özgür,eğer soğutmada bir sorun yoksa gaz sorunun yok demektir.Eğer içeriye klima açıkken ılık hava üflüyorsa benimki gibi gazdan kaynaklıdır.Ben gazı doldurttum ve şu anda sorun yok..

Uğur abi açıkcası soguk gibi ama bilemedimki 2006 dan beri hiç gaz basmadım her yıl polen değişti ama , hani daha soğuk yaparsa iyi olur?
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...