İçeriğe Yönlendir

Fusion; Ford.com.tr De Yok

Şükrü Gümüş

Recommended Posts

Şükrü Gümüş

arkadaşlar siteye girdim fusion yok.. bilgisi olan var mı artık satılmayacak mı acaba?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
arkadaşlar siteye girdim fusion yok.. bilgisi olan var mı artık satılmayacak mı acaba?

Galiba. :(

Yaşasın B-Max dönemi.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Fusionun kiymeti sonradan anlasildi. Insanlarin gozunde hep, yolda durmaz yuksek tangirtungur bir araba gibiydi. Yillar gectikce hicte oyle olmadigi goruldu ve focus ve fiesta arasinda saglam bir yer edindi. E tabi kiymetide gec anlasildi. Dahada yok iste :) bmax in bukadar kullanisli olacagini sanmiyorum. Incik boncukla doldururlar kesin yine focus3te oldugu gibi. Bekleyip gorcez

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Fiesta, Focus globalleşti. B-Max' de öyle olacak. Fusion, Amerika' da büyük bir model bu sebepten Avrupa Fusion' u bitiriyorlar.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Fusion kendine bir segment yarattı, sağlam ve diri duruşu aslında eleştirenlerin bile çok hoşuna gidiyordu, fiestanın abisi olan bu araç küçük bir aile otomobili isteyenler için çok uygun bir araçtır.

Yorum bağlantısı
Nedim Öner

Bazen satayım diyorum, aradığım özelliklerde alternatif bulamıyorum... :)

post-29268-1290884936_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Bende bulamıyorum,

aslında fusiondan önce minivan tarzı bir araç alacaktım, fiorino almayı düşündüm ama gerek kalite gerek güç olarak 1,6 dizel bir ford her zaman ağır basar, bence bu araçlar bilhassa 1,6 dizeller çok kıymetli araçlar, herkese de tavsiye ediyorum.

küçük bir aile için piyasadaki en uygun araç.

2530P1030322.JPG

Yorum bağlantısı
Şükrü Gümüş

sağlık olsun ne yapalım, fuzyonculara kuga yakısır amaaa duygusal yonden bu yuku kaldırabilirmiyiz bilmem.. üzüldüm gercekten piyasası çok düşer mi acaba?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

focusI de yok, hatta üstüne 2 ayrı kasa geldi ama altın gibi değerlendi. Fusion bence de harika bir seçenekti ama satılırken bile kıymeti anlaşılmadı.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
sağlık olsun ne yapalım, fuzyonculara kuga yakısır amaaa duygusal yonden bu yuku kaldırabilirmiyiz bilmem.. üzüldüm gercekten piyasası çok düşer mi acaba?

yeni modelimiz bu olacak galiba.

7582.jpg

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Hocam aracın piyasası düşermi ??

Düşmez, hiç merak etmeyin. Temiz bir fusion herzaman para eder ayni focus1 de oldugu gibi.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bana sorarsanız pek fazla 2.el piyasası olmayan Fusion üretimin durmasıyla birlikte değer kaybedecektir.F1 de durum farklı,kasa değiştirip üretimi yıllarca devam eden sayılı modellerden birisidir...Ayrıca F1 üretildiği dönemlerde satış rekorları kıran bir model olmayı başarmıştır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...