İçeriğe Yönlendir

Acil Stop Ve Devir

Mehmet Emin Ara

Recommended Posts

Mehmet Emin Ara
(düzenlendi)

Selam arkadaşlar 97 mondeo otomatik de sıkıntı araç çalıştırırken devir düzensiz ve hemen stop ediyor etmesse bile devir düşüp kalkıyordu şimdi de hareket halinde iken devir sıfıra inip tekrar kalkıyor ve hareket halinde stop ediyor bir önerisi olan yada 1997 model Mondeo'dan iyi anlayan bir usta varsa numara bırakırsa sevinirim çünkü 8-9 ustaya gittim sorun çözülmedi.

Şimdiden teşekkürler

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
?mla kurallar?na uyunuz.
Yorum bağlantısı

Mondeo konu başlıgı altında sorununuzla ilgili çok degerli yorumlar fazlasıyla mevcut.İncelemenizi şiddetle öneriyorum.Bulundugunuz ilde usta varmıydı okumadım ama ankarada var. :unsure2: Yada size en yakında olan Kayseride çok değerli Yaşar ustamız bulunmaktadır. :crazy:

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Ara
Mondeo konu başlıgı altında sorununuzla ilgili çok degerli yorumlar fazlasıyla mevcut.İncelemenizi şiddetle öneriyorum.Bulundugunuz ilde usta varmıydı okumadım ama ankarada var. :p Yada size en yakında olan Kayseride çok değerli Yaşar ustamız bulunmaktadır. :p

ustam agrıda memurum ben maalesef buralarda ustayı bırak kalfa bile yok

Kaç km de, (emin miyiz?) Lpg var mı, bobin/buji kablosu orjinal mi?

340 binnde onlar daha yeni degişti abi ya

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1. Bobin orjinal olmalı, 80-100 TL olanlardan değil

2. Egr iptal edilmeli (basit bir işlemdir, fordu biraz tanıyan usta için 10 dak.)

3. Westinghouse a giden dahil tüm vakum hortumları kontrol edilmeli

Bence tüm dertleriniz biter.

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Ara
1. Bobin orjinal olmalı, 80-100 TL olanlardan değil

2. Egr iptal edilmeli (basit bir işlemdir, fordu biraz tanıyan usta için 10 dak.)

3. Westinghouse a giden dahil tüm vakum hortumları kontrol edilmeli

Bence tüm dertleriniz biter.

yok maalesef usta olsa ayrıca rolanti valfinden diyorlar ama

Yorum bağlantısı
yok maalesef usta olsa ayrıca rolanti valfinden diyorlar ama

Rolanti valfi,Maf,Kelebek bogazı temizliğide yapılmalı.İlk önce bütün vakum hortumları kontrol edilmelidir. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bunlar işn temeli, sağlam olmalı ki, diğerlerine sıra gelsin. Yeni rölanti valfi ile düzelebilir ama bu temelin sağlamlığını göstermez.

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Ara

valla ustam bıktırdılar 20 usta diye geçinin adama gitti o kadar masraf sonuç sifir yok en son yakacagım herhalde

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
valla ustam bıktırdılar 20 usta diye geçinin adama gitti o kadar masraf sonuç sifir yok en son yakacagım herhalde

Mondeo başlıgnda öncedende yazdıgım gibi çok degerli yorumlar mevcut ve okuyunca cidden çözümlerin bazen kolay yerde oldugu görülebilir.Aracı suçlamanız en kolay bahane oluyor.Sanırım iş size düşüyor.Hafta sonu elinize güzel bir bir fener alın ve motoru sadece inceleyin gözünüze ters gelen durum olursa mümkün ise resim ile paylaşın en kısa sürede yorumlar gelecektir. :good1:

Öncelikle değişen buji kablosu ile bobin arasındaki baglantıdaki sıralamayı kontrol edin veya resimle paylaşın.Bobin değişiminde bu hata yapılabilir. :good1:

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Ara
Mondeo başlıgnda öncedende yazdıgım gibi çok degerli yorumlar mevcut ve okuyunca cidden çözümlerin bazen kolay yerde oldugu görülebilir.Aracı suçlamanız en kolay bahane oluyor.Sanırım iş size düşüyor.Hafta sonu elinize güzel bir bir fener alın ve motoru sadece inceleyin gözünüze ters gelen durum olursa mümkün ise resim ile paylaşın en kısa sürede yorumlar gelecektir. :lol2:

Öncelikle değişen buji kablosu ile bobin arasındaki baglantıdaki sıralamayı kontrol edin veya resimle paylaşın.Bobin değişiminde bu hata yapılabilir. :p

valla hayırlısı saglam usta bulmam sart

allah kurtarsın.

sagol

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...