İçeriğe Yönlendir

Explorer Lastik Jant

Yalçın Demir

Recommended Posts

Yalçın Demir
(düzenlendi)

Arkadaşlar Explorer'a hangi lastik ve jant uygun olur biraz büyük lastik takmamda bir sakınca var mı üzerindeki lastikler 235 /70 / 15 ama bu lastikler buna ufak gibi ben 245 /70 /18... takmayı düşünüyorum büyük olur mu acaba bu lastikleri bu araba götürür mü araç V8 5,0 lt.

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Yalçın bey 265 50 18 gibi bir oran düşünürseniz daha güzel görünür. Taşıyıp taşımayacağı konusunda da endişeniz olmasın. Nelerini taşıyor bizim araçlar :)

Yorum bağlantısı
Yalçın Demir

peki ben bu sizin dediğiniz veya benim dediğim lastik ve jantları taksam aracta kaç cm. lik bir yükselme olur bir bilginiz varmı hakan bey ...teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
peki ben bu sizin dediğiniz veya benim dediğim lastik ve jantları taksam aracta kaç cm. lik bir yükselme olur bir bilginiz varmı hakan bey ...teşekkürler...

http://www.lastik24.com/default.asp?gb=hesap Bu adresten en dış çapı hesaplayabilirsiniz. Kendinize göre en dış çap pek artmayacak şekilde bir ölçü belirlemek daha iyi.

Bana kalırsa ; size ilk verdiğim ölçülerle şuan kullandıklarınız arasında +%1,7 lik bir dış çap farkı ve birazcık taban fazlalığı var ki bu hiç önemli bir artış değil, gayet normal.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Sizin için bir jant alternatifi sunabilirim. Şu anki 22'lik jantlarımı takmasaydım tek kullanacağım jant bu off road? jantı olurdu.

Veyahut bu model.

DV%20780.jpg

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

İki jant'ta süper :good1: Hakan çok fena zevkin varmış.Boşuna apaçi yazılmamış hani. :D

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Abi stilistliğim güzeldir de para yetmez kafamdakilere yapmaya, daha doğrusu ben vermem okadar :p Tek tük takılıyoruz işte :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...