İçeriğe Yönlendir

Turk.net Internet Hizmeti

H.Cenk Bayrakçı

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı

5 gündür arayıp duruyorlar, ilk altı ay 9 TL sonraki aylar ise 29,99 TL, 24 ay taahhütlü diyorlar, 4 GB limitli 8Mbps pakete Ben de çevremde pek kullanan olmadığı için pek oralı değilim ama telefon eden arkadaş çok ısrarcı?Pek niyetim yok ama, ne dersiniz, memnun olan kullanan var mı?

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

yaklaşık 2 sene kadar kullanmıştım, hiç sıkıntı yaşamadık desem yeridir ufak tefek şeyler oluyordu arada ama o zamanlarda bütün sağlayıcıların sorun yaşadığı dönemler oluyordu. biz memnunduk diyebilirim ama elbette size kesin memnun olursunuz diye garanti veremem. :) bu konular sanki biraz şans gibi kimisi illallah ediyor kimisi çok memnun kalıyor.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Selçuk'un işi farklı...Telefondaki satış temsilcisi inatla sıkıntı yaşamazsınız diyor. Ben de yaşayacağımı sanmıyorum ama, altyapı kaynaklı sorunlarda telekom bayağı uğraştırıken Turk.net'ten muhatap bulamamaktan korkuyorum. Kaldı ki burada teknik servis yok, telefondaki pazarlama elemanı kuryelerle işi çözmekten bahsediyor...

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Cenk Abi biraz daha bekle hem fiber gelir hemde şu uydu net olayları gelecek gibi piyasa hızlanıyor şuan potansiyeli olan bir yer Isparta bence çok daha iyi seçenekler sunacaklar zamanla.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Cenk Abi biraz daha bekle hem fiber gelir hemde şu uydu net olayları gelecek gibi piyasa hızlanıyor şuan potansiyeli olan bir yer Isparta bence çok daha iyi seçenekler sunacaklar zamanla.

Almadım zaten de bu kadar ısrar etmeklerini anlamadım, ondan soruyorum. Fiberin gelme olasılığı varken 24 ay taahhüte girmem...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...