İçeriğe Yönlendir

Fiesta 2011 Gece Grisi Renk

Aydın Karadağ

Recommended Posts

Aydın Karadağ

Arkadaşlar aracım 2011 titanium paket Fiesta ruhsatta yazan renk gece grisi aracın kapi içinde yazan renk kodu F0 ancak bu renk araca sahip arkadaşlar gece grisi renginin boya kodu kapı içinde yazan kod değil bu araca Ford 2009 yılı Fiesta'ların fırtına grisi blue renginin kodunu yazmışlar aracıma body kit yaptırıyorum boyanan parçaların rengi araçla alakasız konu ile ilgili olarak Otosan Ford ile görüştüm boya kodunun yanlış olduğunu daha kodunun çıkmadığını belirttiler ve standox ile görüştüm aracın boya kodunun BMZE olduğunu öğrendim gece grisi arabaları Fiesta olanların bilgisine.. Bu konu hakkında daha tartışılacak çok şey var ama uzatmak istemiyorum. En basiti ürettiği arabanın boya kodunu yanlış yazan Ford Almanya'ya mı? Yoksa boya kodunu bilmeyen yetkili servislere mi alkış tutayım?

Yorum bağlantısı
Engin Demirel

Aydın Bey , aracın ayna kapaklarının iç kısmında yazıyor ayna kapağını çıkarın , ki büyük ihtimalle sol olması lazım , onun içinde yazmakta....

Yorum bağlantısı
Aydın Karadağ
Aydın Bey , aracın ayna kapaklarının iç kısmında yazıyor ayna kapağını çıkarın , ki büyük ihtimalle sol olması lazım , onun içinde yazmakta....

:D) Yetkili servislerle olan telefon gorusmem aynen aktariyorum:

İyi gunler 2011 fiesta gece grisi renk aracim var boya kodunu ogrenmek istiyorum kapida F0 yaziyor ve cevap bakin aynen su : beyefendi o numara yanlis bizde o sekilde araba boyadik alakasiz bir renk cikiyor.

E peki kardesim ben simdi Allah korusun kaza yaptim ne olcak nasil islem yapacaksiniz??

Vallahi Allah tan bi tane daha denk gelmedi gelirse uydurmasyon!!! Bir seyler yapacagiz!!??!!

Sonra tartisma falan ben once standox ile gorustum tabi bu gorustugum yetkili servis agzo nobel ile calisiyor mus standoxtan boya kodunu ogrendikten sonra ford otosan ile gorustum dun beni arayip standoxun verdigi kodu verdiler ve soz konusu servisler hakkinda islem yapilacagini beyan ettiler

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Özel servis gibisdi yok hatta daha doğrusu Ustaeller gibisi yok. :D Giderim ben daha derdimi anlatmadan problem çözülür. :D Uğraşılmaz yetkili servisle. Expertiz için gitmiştim arkasa; uafacık yerde rally yapar gibi araç kullanıyorlardı. :D

Yorum bağlantısı
Aydın Karadağ
Özel servis gibisdi yok hatta daha doğrusu Ustaeller gibisi yok. :D Giderim ben daha derdimi anlatmadan problem çözülür. :D Uğraşılmaz yetkili servisle. Expertiz için gitmiştim arkasa; uafacık yerde rally yapar gibi araç kullanıyorlardı. :D

Garanti bitince:))

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

güzel bilgi teşekkürler...bi kontrol edip not alıcam bu ayrıntıyı;)

Yorum bağlantısı
Engin Demirel
;)) Yetkili servislerle olan telefon gorusmem aynen aktariyorum:

İyi gunler 2011 fiesta gece grisi renk aracim var boya kodunu ogrenmek istiyorum kapida F0 yaziyor ve cevap bakin aynen su : beyefendi o numara yanlis bizde o sekilde araba boyadik alakasiz bir renk cikiyor.

E peki kardesim ben simdi Allah korusun kaza yaptim ne olcak nasil islem yapacaksiniz??

Vallahi Allah tan bi tane daha denk gelmedi gelirse uydurmasyon!!! Bir seyler yapacagiz!!??!!

Sonra tartisma falan ben once standox ile gorustum tabi bu gorustugum yetkili servis agzo nobel ile calisiyor mus standoxtan boya kodunu ogrendikten sonra ford otosan ile gorustum dun beni arayip standoxun verdigi kodu verdiler ve soz konusu servisler hakkinda islem yapilacagini beyan ettiler

Aydın bey açıkçası durum , araçlarınızı özel servis yerine kendilerine yaptırmamızı , kendilerinin bu işten para kaznamasını istiyorlar.Umarım söylediğim yerde kodu bulabilmişsinizdir.İyi forumlar....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...