İçeriğe Yönlendir

Yoğun Trafikte Rampada İstop Ettirdim..

Misafir

Recommended Posts

2005 model yarı otomatik dizel fiesta sahibiyim.

Dün yoğun trafikte rampada istop ettirdim. Biraz panikledim hatta hemen çalıştıramadım gibi de geldi.

Acaba bundan sonrası için aracımda herhangi ir arızayla karşılaşır mıyım?

Yoksa gayet normal bişey midir bu durum?

Saygılar..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
2005 model yarı otomatik dizel fiesta sahibiyim.

Dün yoğun trafikte rampada istop ettirdim. Biraz panikledim hatta hemen çalıştıramadım gibi de geldi.

Acaba bundan sonrası için aracımda herhangi ir arızayla karşılaşır mıyım?

Yoksa gayet normal bişey midir bu durum?

Saygılar..

asm şanzumanda normaldir. sıkışık trafikte sürekli durkalka şanzuman kendini korumaya alır. şanzuman arızası yazar bilgi ekranında arızayı ortadan kaldırmak için belirli aralıklarla üç kere kontağı marş konumuna getirip geri kapatın daha sonra marş yaptığınızıda araç çalışır. bu herzaman işe yarayan bir yöntem olmayabilir. bazen 4-5 dakika bekleyip öyle çalışır araç bu yüzden genelde sıkışık trafikte sağ şeridi kullanmaya dikkat edin her hangi bir arıza durumunda hemen emmniyet şeridine aracı kaydırıp bekleme şansınız olur.

arıza konusuna gelince balata koskusu geldimi eğer geldi ise birazcık balatadan yemişsinizdir. sıkışık trafikte ve aracı zorladığınızda bunula genelde karşılaşırsınız.

Yorum bağlantısı
Mehmet Teoman Tuncel

Adı üstünde yarı otomatik, sıkışık trafikte 3-5 sn yeyi geçen durmalarda vitesi n (Boşa) alın arıza falan çıkmadı bizde bugüne kadar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...