İçeriğe Yönlendir

Lcd Kadran

Sani Gerşon

Recommended Posts

Ersen Tapan
Terbiyesizler, kendi tıngırtılarınıza bakınız lütfen. Birinin çukura girince ayağı çıkar (düşünün nasıl sallıyorsa arabası), diğeri göz damlası damlatır depoya falan... Olacak iş değil arkadaşım ya.

Sani bugün istanbul çok sıcak olacakmış; arabayı gölge biryere koy; şekli bozulmasın :lol2:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Sani bugün istanbul çok sıcak olacakmış; arabayı gölge biryere koy; şekli bozulmasın :D

NE şekli be Ersen'im? Şekil mi var fransızlarda? Bırak dağınık kalsın yani Sani. :p :lol2:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
bunun için obd ye ihtiyaç yok ki ???

basit bir devir ölçme devresi yapılabilinir ki piyasada hazır satılanlarıda var. 2 tane infra diyota bakar en basitinden :p

Hakan abi Geçen hafta 600kg çalışan çalışmayan hurda niteliğinde LCD ekran attık bilse idim siz carputerciler için ayırırdım birazını hemde en dokunmatik olanından :crazy:

İŞte bunu teknoloji uzmanı lakabı boşuna takılmış çıbık adam bilmez :)

Bu arada Süha'cım teessüf ederim. O LCD lerle kaputu kaplardım yeminle :p Veyahut tüm iç lcd olurdu benim :good1:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Linux kullan ANıl seni tutan mı var? :unknw: Bildiğimiz Carputer olayını bu moda çevirmiş adam. Sadece arayüz lazım. O da bulunur kayna problem, ARtı olarak bu değerlerin hepsi obd2 den alınıyor ki Centrafuse de çoğu özellik mecut. Bilhakis kendim kullandım denedim :p Digimoto daha hızlı tepkime veriyor ama :good1:

abi işyerinde içim dışım linux zaten :angry:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...