İçeriğe Yönlendir

Ekran Kartım Bozuldu

Mert Yeldan

Recommended Posts

Ersen Tapan
Uzun lafı kısası Çöpe gidiecek.

Çöpe atmayalım ; elektronik cihaz toplayan yerlere atmak lazım :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Onun kuvvetle muhtemel ya soğutucusunda ya slotunda temazsızlık vardır. Açıp çıkarıp biraz kurcalayın. Kesin düzelir. Bir de kartın 2. DVI ve ya HDMI çıkışını da deneyin. Bağlantı noktasından da olabilir.

Eğer driver yüklenmiyorsa otomatik olarak nvidia nın sitesinden indirip yükleyin. Kart yansa hiç görüntü gelmez. Bence bi yerde temazsızlık var. Bu arada monitörden olmasın sakın?

30kb/sn hız ile 70mb'lık güncel driver indirdim dün yine aygıtı bulamadı. Monitörümde sıkıntı yok öyle ki LCD TV kullanıyorum.

Kartla ilgili bir sıkıntı var belli çünkü format ekranı bile aynı. HAfta sonu sökeyim bi ona göre yeni kart alacaz heralde.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
30kb/sn hız ile 70mb'lık güncel driver indirdim dün yine aygıtı bulamadı. Monitörümde sıkıntı yok öyle ki LCD TV kullanıyorum.

Kartla ilgili bir sıkıntı var belli çünkü format ekranı bile aynı. HAfta sonu sökeyim bi ona göre yeni kart alacaz heralde.

Bence basit bi sıkıntısı vardır. Kartı görmese ekrana görüntü gelmez. Çizgiyi bilmem ama kartı görmeme olayı yazılımsal. Çizgi olayı da bana kalırsa bağlantılardan. Slot, DVI, VGA vs.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

DVI kullanıyordum normal vga bağladım değişen birşey olmadı. Hafta sonu sökecem bi soğutucusunu filan olmadı yeni kart alacaz

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Tekrarlıyorum, kıssadan hisse hop çöpee :)

Herkes sizin kadar çok para kazanmıyor Hakan bey :wub: :lol2:

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Ben çok para kazanmıyorum, sadece çok çalışıyorum.

Her çok çalışan çok kazanmıyor ama hakkımla kazanıyorum demek istiyorsun herhalde. Ona laf yok canım. :kihkih: Allah daha çok versin...

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Cengiz Aratemur
:p Yazmayı unuttum kart çalıştı. Hemide kendi kendine. :beee:

Hadi gözün aydın Mert masraftan yırttın ;)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Sorun bağlantılardandı zaten muhtemelen temassızlık bi şekilde engellendi. Gene yaparsa dikkat et kesin bir yerde bir temassızlık varıdr.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...